Пандемія коронавірусу призвела до більшої кількості мертвонароджених дітей

Adoption
Date
  • 246 Переглядів
У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по січень 2021 року. Дослідження, які стосувалися виключно впливу інфекції SARS-CoV-2, не ввійшли в цей аналіз.

8476_9.jpg (20. Kb)

Аналіз даних 12 досліджень показав, що в порівнянні з показниками до пандемії частота мертвонародження збільшилася на 28%. Дослідження материнської смертності, які включав новий огляд, були проведені у двох країнах із середнім доходом – Мексиці та Індії.

У них материнська смертність у 2020 році зросла приблизно на третину в порівнянні з попереднім роком.

Три дослідження показали, що кількість операцій з приводу ектопічної (позаматкової) вагітності збільшилася майже в 6 разів. Вчені вказують, що при ранній діагностиці це стан можна вилікувати медикаментозно. Збільшення кількості хірургічних втручань свідчить про те, що жінки почали пізніше звертатися за допомогою.

Кількість передчасних пологів і ускладнень при вагітності (наприклад, гестаційного діабету) під час пандемії не змінилася. Крім того, в цей період акушери не почали частіше застосовувати кесарів розтин і стимулювання пологів.

В цілому, показники були гірше в країнах з низьким і середнім рівнем доходів у порівнянні з багатими країнами.

"З нашого дослідження чітко видно, що порушення, викликані пандемією, призвели до смертей матерів і дітей, які можна було запобігти, особливо в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Ми закликаємо посадових осіб і керівників охорони здоров'я зробити пріоритетом безпечну, доступну і рівну акушерську допомогу в рамках стратегічної відповіді на пандемію і після неї", – зазначили науковці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ковід, коронавірус, дитина, мама, вагітна, пологи, народження, мертвонароджена дитина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вагітність - хвилюючий час для кожної жінки, але одні намагаються якомога довше приховувати свою вагітність, інші ж готові розповісти про це всім, тіл

Як оригінально повідомити про вагітність чоловікові, батькам і друзям

Я вагітна | 23:00, 19.09.2021

Вагітність - хвилюючий час для кожної жінки, але одні намагаються якомога довше приховувати свою вагітність, інші ж готові розповісти про це всім, тільки-но побачивши другу смужку на тесті. Як оригінально повідомити чоловікові, родичам і друзям про п

Вагітність - це дуже цікавий стан, оповитий хвилюваннями і приємними емоціями. Щоб цей час пройшов для вас лише в позитивному ключі, намагайтесь дотри

Корисні поради для вагітних

Я вагітна | 12:00, 19.09.2021

Вагітність - це дуже цікавий стан, оповитий хвилюваннями і приємними емоціями. Щоб цей час пройшов для вас лише в позитивному ключі, намагайтесь дотримуватись наших порад.

Ви, можливо, здивуєтеся, але психосоматика дійсно дуже потужна річ, якою не варто нехтувати.

Психосоматика: Чому вагітні часто хворіють

Вагітність та пологи | 08:00, 19.09.2021

Ви, можливо, здивуєтеся, але психосоматика дійсно дуже потужна річ, якою не варто нехтувати.

Основні ознаки-симптоми, при яких вам необхідно одразу звернутися до лікаря за допомогою.

Симптоми, при яких вагітній негайно потрібно звертатись до лікаря

Я вагітна | 07:00, 19.09.2021

Основні ознаки-симптоми, при яких вам необхідно одразу звернутися до лікаря за допомогою.

Народжувати - боляче. Це правда, від якої ніде дітися. Звісно, якщо мова йде про природні пологи. А якщо використати епідуральну анестезію, можна відч

Лікар пояснив, чи не шкідлива епідуральна анестезія для мами і дитини

Пологи | 12:00, 18.09.2021

Народжувати - боляче. Це правда, від якої ніде дітися. Звісно, якщо мова йде про природні пологи. А якщо використати епідуральну анестезію, можна відчути радість народження своєї крихітки практично без болю. Та чи не шкідливо це для самої дитини, і д

В даний час мало що відомо про вразливість вагітних жінок до COVID-19, це сприяє виникненню атмосфери занепокоєння у майбутніх матерів.

Наскільки коронавірус небезпечний для вагітних?

Я вагітна | 10:00, 18.09.2021

В даний час мало що відомо про вразливість вагітних жінок до COVID-19, це сприяє виникненню атмосфери занепокоєння у майбутніх матерів.

Якщо і вас турбує відповідь на питання - чи можна працювати в декреті в Україні, значить ця стаття вас зацікавить.

Вихід на роботу під час декретної відпустки: все, що потрібно знати

Вагітність та пологи | 02:30, 18.09.2021

Якщо і вас турбує відповідь на питання - чи можна працювати в декреті в Україні, значить ця стаття вас зацікавить.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: