Дев'ять правил ідеального виховання дитини

Adoption
Date
  • 90 Переглядів
Манери, правила... Як виховати чемного малюка?

a38bcf66c560713e732c7fa22f2798fa.jpg (27.98 Kb)


1. Покарання - поганий метод виховання, тому краще віддай перевагу заохоченням. Завдяки такому підходу дитина швидше вивчить хороші звички, в той час як метод батога виставить назовні виключно дитячі недоліки. До того ж є більш дієвий спосіб - це гра. Саме через гру дитина пізнає світ, в тому числі і навчається.

2. Утримати увагу малюка на чомусь одному досить довгий час - завдання не з легких. Тому головним завданням стане саме утримати його увагу, постійно нагадуючи дитині про це. При цьому пам'ятай, що твоя мова повинна бути спокійною, інакше дитина просто злякається.

3. Малюку часом не зовсім зрозуміло, навіщо він повинен щось робити і яким чином йому ці вміння знадобляться надалі. Поставлені цілі і завдання зрозумілі тільки дорослому. Щоб чогось навчити малюка, потрібно створити мотивацію.

4. Ніщо не сприяє кращому засвоєнню, як систематичне повторення. Те ж саме відноситься і до виховання хороших звичок. Стеж за тим, щоб малюк регулярно виконував те, що хочеш в ньому виховати.

5. Ніхто не ідеальний. Дане твердження відноситься і до дітей. Відповідно, їм властиві помилки, тож будь готова, що поразок не уникнути. Для досягнення поставленої мети не варто тиснути на дітей. Старайся допомагати і заохочувати малюка, навіть якщо успіх ще не близький.

6. Забудь про критику. Навчися терпінню, адже часом, щоб навчити дитину хорошим звичкам, можуть знадобитися роки.

7. Вивчивши навіть щось незначне, дитину слід похвалити. Кращою нагородою для малюка стане спільне святкування його маленької перемоги. Наприклад, це може бути похід в парк або кафе, в центр розваг, або можна просто подивитися разом мультфільми. Такий підхід зробить подальше навчання більш легким.

8. Ти - приклад для твого малюка. Старайся і сама виконувати те, чого намагаєшся його навчити. Якщо пояснюєш дитині, що завжди потрібно говорити тільки правду, то і сама не обманюй.

9. Пам'ятай, що за допомогою дресирування ти нічого не доб'єшся. Навчання повинно бути усвідомленим. Мало навчити дитину мити руки, необхідно щоб малюк розумів, для чого це потрібно. До того ж від правильного вчинку дитина повинна отримувати і моральне задоволення, а не діяти на автоматі тільки тому, що так треба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Малюка варто привчити до нормального вирішення конфліктів. Як це зробити?

Вісім кроків батьків для усунення дитячого конфлікту

Виховання | 21:20, 10.10.2019

Малюка варто привчити до нормального вирішення конфліктів. Як це зробити?

І чим в цьому винні батьки?

Чому дитина підростає некерованою

Виховання | 18:35, 09.10.2019

І чим в цьому винні батьки?


и здатні батьки щось зробити з дитиною у діджиталізованому світі?

Комп'ютерна залежність дитини: як її уникнути

Виховання | 12:30, 07.10.2019

и здатні батьки щось зробити з дитиною у діджиталізованому світі?

І не забрати у дитини дитинство

Як правильно виховувати старшого малюка

Виховання | 19:30, 06.10.2019

І не забрати у дитини дитинство


Чим вони обгрунтовують це твердження?

Вчені: дитяча брехня може бути корисною

Виховання | 11:30, 03.10.2019

Чим вони обгрунтовують це твердження?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: