Ретрохоріальна гематома при вагітності на ранніх термінах

Adoption
Date
  • 80 Переглядів
Дане захворювання не є на слуху у вагітних. Тож про нього мало хто знає. Ретрохоріальная гематома – скупчення згустків крові між стінкою матки і оболонкою плодового яйця. Дана патологія має три стадії і від них злежить прогноз лікарів та методи лікування.

7792_7.jpg (44.06 Kb)


Основні симптоми
Як правило, ця патологія виникає на ранніх термінах вагітності. У багатьох випадках ретрохоріальна гематома без виділень розвивається безсимптомно. Однак є ряд ознак, за появи яких варто звернутися за консультацією до фахівця. Болі внизу живота, що віддають у поперек, і масткі виділення – основні симптоми розвитку гематоми. Спастичний біль внизу живота і яскраво-червоні кров'яні виділення – тривожні симптоми, що свідчать про початок кровотечі. За їх наявності необхідна негайна госпіталізація жінки в стаціонар з метою збереження вагітності.

Виділення при ретрохоріальній гематомі
Як було зазначено вище, яскраво-червоний колір виділень при цій патології є тривожним симптомом і вимагає негайної консультації спеціаліста та лікування в стаціонарі. Такий вид виділень свідчить про початок кровотечі з підвищеним ризиком відшарування плодового яйця. Кровотеча особливо небезпечна на ранніх термінах вагітності.

Масткі виділення темно-червоного кольору свідчать про розсмоктування гематоми, це сприятливий симптом. Фахівці називають цей період «стадією організації», яка триває від двох до п'яти тижнів.

Зверніть увагу, що колір виділень при ретрохоріальній гематомі має дуже важливе значення.

Прогноз
Багато залежить від розмірів ретрохоріальної гематоми, терміну вагітності та своєчасного лікування. У більшості випадків патологія благополучно виліковується, не даючи негативних наслідків для розвитку плоду. Завмирання вагітності, уповільнений ріст ембріона, розвиток гіпоксії плоду – наслідки ретрохоріальної гематоми, площа якої становить більше 40% від розмірів плідного яйця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ретрохоріальна гематома при вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Названо безпечний інтервал між вагітностями

Я вагітна | 10:30, 15.07.2024

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритром

Майбутніх мам застерегли від прийому деяких антибіотиків

Я вагітна | 10:30, 12.07.2024

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин). Їх часто призначають при бактеріальних інфекціях, а також як альт

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

Чому майбутнім мамам важливо бути фізично активними?

Я вагітна | 06:20, 12.07.2024

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Нове дослідження показало важливість вітаміну B12 під час вагітності

Я вагітна | 00:30, 12.07.2024

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів т

Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Я вагітна | 00:30, 10.07.2024

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щ

Як впоратися з безсонням під час вагітності?

Я вагітна | 08:30, 08.07.2024

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щоночі проводять без сну і довгі місяці живуть у режимі недосипання.

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорово

10 ознак вагітності на ранньому терміні

Я вагітна | 01:20, 08.07.2024

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорового малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: