Ходьба на роботу пішки є кориснішою, ніж випадкова прогулянка

Adoption
Date
  • 604 Переглядів
Вчені кажуть, що ходьба з певною метою - особливо ходьба на роботу - змушує людей ходити швидше і вважати себе здоровішими.

6960_sn-7.jpg (44.35 Kb)

Дослідники виявили, що ходьба з різних причин дає різний рівень самооцінки здоров’я. Наприклад, люди, які ходили пішки з дому на роботу або в продуктовий магазин, повідомили про кращий стан здоров’я, ніж люди, які ходили пішки переважно для відпочинку.

«Ми виявили, що піші прогулянки з утилітарними цілями значно покращують ваше здоров’я, і що такі види піших прогулянок легше включити у свій розпорядок дня», — сказала Гулса Акар, доцент кафедри міського та регіонального планування в Ноултонській школі Університету штату Огайо.

У дослідженні використовувалися дані Національного опитування домогосподарств 2017 року, набір даних, зібраний з квітня 2016 року по травень 2017 року.

Дослідники проаналізували самооцінку стану здоров’я 125 885 дорослих у віці від 18 до 64 років. Ці дорослі повідомили про кількість хвилин, які вони витрачали на прогулянки з різними цілями – від дому до роботи, від дому до магазинів, від дому до розваг та пішохідні подорожі, які не починалися вдома.

І респонденти опитування оцінювали, наскільки вони здорові, за шкалою від 1 до 5. Набір даних, який проаналізували дослідники, включав понад 500 000 поїздок.

Дослідники виявили, що ходьба будь-якої тривалості та з будь-якою метою підвищує здоров’я людини.

Але вони також виявили, що додаткові 10 хвилин ходьби за одну поїздку від дому для поїздок на роботу - скажімо, від дому людини до автобусної зупинки за 10 хвилин - підвищують шанси цієї людини мати вищий показник здоров'я на 6 відсотків порівняно з людьми, які ходять з інших причин. Люди, які йшли з дому з причин, не пов’язаних з роботою, покупками чи відпочинком, мали на 3 відсотки більше шансів мати вищий показник здоров’я.

І, як виявили дослідники, люди, які йшли пішки на роботу, йшли швидше — в середньому приблизно 2,7 милі на годину — ніж люди, які йшли пішки з інших причин. Люди, які йшли пішки з метою відпочинку, скажімо, після обіду, проходили в середньому близько 2,55 милі на годину.

Вчені також виявили, що піші мандрівки, які починаються вдома, зазвичай тривають довше, ніж піші мандрівки, які починаються в іншому місці. Команда виявила, що 64 відсотки домашніх піших подорожей тривають принаймні 10 хвилин, тоді як 50 відсотків подорожей, які починаються в іншому місці, принаймні стільки ж.

Це означає, що відвідування тренажерного залу чи центру відпочинку — не єдиний спосіб займатися спортом. Це можливість легко включити активні хвилини в наш щоденний розклад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: на роботу, пішки, є кориснішим, ніж, випадкова прогулянка, здоров’я, робота, причини, хвилини, ходьба, відпочинок, людина, Дослідники


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Інколи з цим не варто легковажити.

Чому родимка може потребувати візиту до лікаря

Здоров'я | 17:00, 26.02.2024

Інколи з цим не варто легковажити.

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки

Чому діти сплять довше, ніж дорослі?

Дитина | 15:41, 26.02.2024

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки між нейронами всередині мозку, тому маленьким дітям потрібно більше часу на сон, ніж дорослим.

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперакти

Медики розповіли, як правильно потрібно обробляти рани дитині

Дитина | 07:40, 26.02.2024

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперактивної поведінки свого чада: розбиті коліна, синці, подряпини і садини. Багато хто впевнений, що всі ц

Вчені з'ясували, що улюблені дітьми сухі басейни з кульками можуть становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я малюків. Вся річ у тім, що такі б

Вчені розповіли про смертельну небезпеку дитячих басейнів з кульками

Дитина | 09:30, 25.02.2024

Вчені з'ясували, що улюблені дітьми сухі басейни з кульками можуть становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я малюків. Вся річ у тім, що такі басейни є «розсадниками» інфекцій. Дослідження провели фахівці Університету Північної Джорджії (США).

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Це найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії

Алергія | 07:40, 25.02.2024

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Часто люди плутають ці поняття.

У чому різниця між стресом, тривожністю та депресією

Здоров'я | 21:00, 24.02.2024

Часто люди плутають ці поняття.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: