Чому жінки закохуються в чоловіків-клонів своїх батьків?

Adoption
Date
  • 2195 Переглядів
3169_0.jpgВчені, психологи довго не могли зрозуміти, як саме жінки обирають собі супутників життя. Що тут головне: гроші, зовнішність, погляди на світ? Нині цей феномен фахівці успішно розгадали.


Професор Девід Перретт з Університету Сент-Ендрюс провів власне дослідження, в якому взяли участь 3000 чоловіків і 4000 жінок, що виросли в повних сім'ях. Добровольцям треба було відповісти лише на три запитання: який колір очей і волосся у них самих, у їхніх батьків та їх подружжя. На основі отриманих даних Перретт і його команда зробили висновок, що основним чинником при виборі супутника життя є колір очей і волосся - вони повинні бути такого ж кольору, що і у батьків протилежної статі. Ще одним критерієм вибору є зовнішня схожість партнера з одним з батьків.

Читайте також про стосунки тата і доньки.

Дослідники з угорського Університету Печ порівняли фотографії молодих пар та їхніх батьків у тому ж віці. Потім учасникам експерименту запропонували вибрати зі стопки фото спочатку тих, хто знаходиться в парі, а потім їх батьків. Після першого етапу добровольці пояснили свій вибір тим, що молодята чимось невловимо схожі один на одного. Цей факт вчені помітили вже давно: люди, як правило, вибирають собі партнера згідно своїм уявленням про привабливість.

Якщо попросити будь-яку людину оцінити незнайомця і свого приятеля, однаково привабливих зовні, то близька людина однозначно буде визнана більш красивою. Крім того, дівчата обирають собі чоловіків-клонів своїх батьків, бо на психологічному рівні у них сформувався образ тата як ідеального чоловіка. Якщо ж тато погано поводився з мамою, жінка всеодно вибере такий типаж, бо десь в глибині душі прагне виправити долю мами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, донька, психологія, стосунки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: