Чому дуже важливо, щоб у житті дитини був батько?

Adoption
Date
  • 381 Переглядів
Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сумно, адже батько відіграє величезну роль у формуванні світогляду дитини з перших місяців її життя.

5882_14.jpeg (25.65 Kb)

Багато тат беруть на себе роль єдиного годувальника родини і зникають з поля зору дитини на тривалий час. Звичайно, забезпечення родини вимагає своїх жертв. Чимало успішних чоловіків, які побудували величезні статки, заявляють, що якби у них була можливість щось змінити у своєму минулому, вони б без роздумів виділяли більше часу на своїх дітей, які виросли без батьківської уваги. Щоб цього не сталося з вами, важливо запам'ятати основні правила для молодого тата, яких важливо дотримуватися протягом усього життя.

Найголовніше — ваша любов

Важливо пам'ятати, що ніякі дорогі подарунки не зможуть замінити дитині часу, який вона проводить з вами. Декількох годин на тиждень однозначно недостатньо. Звичайно, сучасне життя змушує нас розриватися між забезпеченням родини, вихованням дітей та власними інтересами, однак, якщо у вас є вибір між понаднормовою роботою у вихідні та поїздкою на природу з родиною, ви знаєте, що потрібно зробити.

Виявляйте щиру цікавість до її життя

Не даремно багато батьків погоджуються з твердженням, що разом зі своєю дитиною вони можуть пережити друге дитинство. Коли дитина стане трохи старшою, її інтереси можуть перетинатися з вашими, наприклад, щодо музики. Завітайте на фестиваль, концерт разом з донькою або сином. Навіть якщо ви не поділяєте любов до важкого року або терпіти не можете незрозумілий для вас танцювальний напрям "k-pop", без якого не може жити ваша донька, уникайте різкої критики і хоча б спробуйте зрозуміти той світ, у якому живе ваша дитина.

Для дітей є важливим те, як ви ставитеся одне до одного

Не думайте, що дитина живе у своєму вигаданому світі: вона чудово відчуває і бачить, як ви ставитеся до своєї дружини, її матері. Немає нічого кращого для дитячої психіки, ніж взаємне кохання батьків. Будь-які сварки і скандали "по цеглинці" розбирають її повагу до вас як до дорослої та розумної людини. Якщо ви живете у постійній напрузі, зриваєтеся на дружину, приготуйтеся до підліткових бунтів та проблем. А причиною подібної поведінки стане не школа і "неправильні" друзі, а ваша деструктивна поведінка та відносини у шлюбі. Виключайте можливість розростання ненависті і роздратування у бік своєї дружини та особливо — дитини.

Ви настільки ж важливі, як і мама

Багато тат здійснюють одну й ту саму помилку — щиро вважають, що мама здатна замінити його участь у житті дитини у будь-якому випадку. На жаль, чи на щастя, це не так. Батькові важливо почати піклуватися про малюка у перші місяці його життя, не дозволяйте своїй другій половинці звалювати на себе усі турботи, пов'язані з доглядом та вихованням вашої спільної дитини. За можливості заглиблюйтесь в усі аспекти щодо догляду і подальшого виховання. Чим більше цікавості ви будете проявляти, тим швидше ви звикнете, і дитина ніколи не буде здаватися вам тягарем та маленькою грудочкою, яка кричить та заважає спати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батько, тато, батько в житті дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Цей дідусь ще всім молодим дасть фору!

Україна має рекорд. Найповажнішого віку гравець у великий теніс

Тато | 23:00, 11.06.2024

Цей дідусь ще всім молодим дасть фору!

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.


Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

Сучасні люди не уявляють свого життя без смартфону. Навіть лягаючи спати, багато хто кладе його поряд з подушкою. А це шкідливо! Саме тому ми вирішили

На якій відстані від вуха потрібно тримати телефон?

Здоров'я | 06:20, 08.06.2024

Сучасні люди не уявляють свого життя без смартфону. Навіть лягаючи спати, багато хто кладе його поряд з подушкою. А це шкідливо! Саме тому ми вирішили з'ясувати, на якій відстані від вуха потрібно тримати телефон під час розмови.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: