Які проблеми зі здоров'ям можуть бути у малюка, який дуже потіє?

Adoption
Date
  • 289 Переглядів
Якщо підвищена пітливість не пов'язана з температурою в приміщенні і кількістю одягу, а також не є наслідком перенесеної інфекції, тоді цьому симптому потрібно приділити серйозну увагу.
7114_pitlivist.jpg (28.89 Kb)


Рахіт. Досить рідкісне явище в наш час, однак саме недолік в організмі вітаміну Д може його спровокувати. Профілактика захворювання - додатковий прийом кальцію і розчину вітаміну Д, а також корекція раціону харчування. Рекомендується вживання горіхів і насіння для отримання необхідної кількості жирів, а також кунжуту - одного з найкращих природних джерел кальцію. Найчастіше цього цілком достатньо для усунення симптомів пітливості.

Прийом деяких лікарських препаратів, одним з побічних дій яких є гіпергідроз. Слід уважно вивчити анотації до препаратів, які приймає дитина, і по можливості виключити той, який може викликати подібні ефекти.

Ожиріння. Наявність зайвої ваги створює додаткове навантаження на всі системи і органи. Тому не дивно, що надмірно вгодовані діти потіють сильніше, ніж худорляві однолітки. Корекція режиму дня, фізичні навантаження і правильне харчування допоможуть нормалізувати масу тіла і автоматично позбутися від гіпергідрозу.

Патології лімфатичної та серцево-судинної систем - найпоширеніші причини пітливості. Однак визначити проблему та наявність захворювань може тільки фахівець, посилаючись на результати аналізів і досліджень.

Гормональні порушення. Хвороби щитовидної залози, надниркових залоз або підшлункової залози також можуть провокувати пітливість. З цього приводу потрібно проконсультуватися з ендокринологом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, пітливість у дітей, потіння, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукт

Чому діти не люблять їсти фрукти й овочі

Дитина | 17:00, 20.02.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукти.

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

Чому діти виростають егоїстами

Дитина | 15:30, 20.02.2019

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Чому у дітей з'являються страхи

Сімейні справи | 14:00, 20.02.2019

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як прот

Як вберегти дитину від глистів?

Дитина | 10:00, 20.02.2019

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров

Чому теперішні діти мають низький ріст і слабке здоров'я

Дитина | 15:30, 19.02.2019

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров'я і низький ріст.

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: