Через гаджети діти пізніше починають говорити - дослідження

Adoption
Date
  • 474 Переглядів
Виявляється, гаджети негативно впливають на тих дітей, які постійно ними користуються.

4355_tqgvln1.jpeg (36.34 Kb)


У малюків, які часто граються з гаджетами, значно частіше спостерігається затримка розвитку мовлення. Відповідне дослідження провели в Hospital for Sick Children, що у Торонто.

Дослідники спостерігали за приблизно 900 дітьми від 6 місяців до 2 років. Вони повідомили, що діти, які провели біля екрана навіть 30 хвилин, мають на 49% вищий ризик затримки розвитку мовлення.

Проте гаджети не мають жодного впливу на те, як у дитини розвиваються інші комунікативні здібності. Наприклад, як вона опановує мову жестів, мову тіла та вчиться соціальній взаємодії.

Лікарі рекомендують обмежити взаємодію дітей, які молодші за 18 місяців, з комп’ютерами або іншими гаджетами. Малюки ще не здатні зрозуміти зв'язок світу, який бачать на екрані, та справжнього. Про це розповіла професор педіатрії з Університету Мічигану та член Американської академії педіатрії Дженні Падескі. На її думку, навіть якщо батьки пропонують дітям якийсь навчальний контент, який підходить віку, час, проведений перед екраном, не на користь їх розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, гаджети, розвиток


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці

Перероблені продукти руйнують дитячий скелет

Сімейні справи | 11:00, 20.04.2021

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці продукти завдають дітям молодшого віку. Дослідження було опубліковане в журналі Bone Research.

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Як допомогти дитині при тривожності і заїканні

Дитина | 10:00, 20.04.2021

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Харчування дитини - важливе завдання для батьків. Варто звернути увагу на такі принципи.

Принципи правильного дитячого харчування

Дитяче харчування | 00:40, 20.04.2021

Харчування дитини - важливе завдання для батьків. Варто звернути увагу на такі принципи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: