Неправильне змішування дитячої суміші: наслідки

Adoption
Date
  • 1073 Переглядів
У перший рік життя немовлята багато ростуть і правильне харчування є запорукою їх успішного розвитку. Ви завжди повинні змішувати дитячу суміш відповідно до інструкцій виробника. Неправильне змішування дитячої суміші пов’язане з небезпекою, а недотримання інструкцій виробника може призвести до серйозних ускладнень зі здоров’ям, захворювання і навіть смерті.

71_biberon_o.jpg (15.95 Kb)

Іноді буває так, що батьки з обмеженим бюджетом часто розбавляють дитячі суміші, щоб заощадити гроші. Це надмірне розведення змінює співвідношення води і суміші, що збільшує кількість води на порцію суміші та зменшує кількість суміші, яку споживає дитина. Оскільки порошкоподібна суміш містить усі поживні речовини, необхідні дитині для розвитку, нестача поживних речовин може спричинити уповільнення фізичного росту та затримки розвитку, а також може зробити дитину вразливою до імунних дефіцитів та захворювань.

Зневоднення
І навпаки, додавання більшої кількості формули на мілілітр води, ніж вказують виробники, також може бути небезпечним. Недостатнє розведення може створити надмірне навантаження на нирки та травну систему, що може призвести до зневоднення, що небезпечно для немовляти.

Водна інтоксикація
Мабуть, найсерйознішою небезпекою неправильно змішаної дитячої суміші є отруєння водою. Водна інтоксикація виникає, коли в організмі дитини надто багато води. Надлишок води в організмі може бути результатом надмірного розбавлення суміші дитини, яка перебуває на штучному вигодовуванні, поза звичайним годуванням. Водна інтоксикація порушує електролітний баланс дитини і може викликати судоми. Занадто багато води також порушує рівень натрію в організмі немовляти, що може викликати:

судоми,
кому,
пошкодження головного мозку,
смерть.

Перш ніж давати суміш малюку, уважно прочитайте інструкцію та проконсультуйтесь з вашим лікарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: суміш, годування, дитяча суміш, дитяче харчування, інтоксикація


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: