Вправи, які допомагають усунути скутість ніжок і рук немовлят

Adoption
Date
  • 244 Переглядів
Рідко коли дитина потребує формальних вправ і розтяжки. Насправді, якщо ви поспостерігаєте за рухами вашої дитини, ви помітите, що вона природним чином розтягує та стискає своє тіло під час сну та під час своєї активності протягом дня.

6531_child_275.jpg (19.5 Kb)

Але якщо у вашої дитини з’являться ознаки задерев'янілості рук і ніг, ви можете спробувати легке розтягування як першу реакцію на поведінку дитини. Якщо скутість продовжується, пора звернутися до педіатра, оскільки постійна скутість кінцівок може бути ознакою серйозного захворювання.

Ніжне рогинання
Якщо ви помітили, що кінцівки вашої дитини найчастіше згорнуті до тіла, м’яке розгинання може допомогти розслабити кінцівки.

Тільки пам’ятайте, що немовлятам не потрібне сильне розтягування і ви ніколи не повинні змусити кінцівку обережно розгинати. Наприклад, покладіть дитину собі на коліна, а потім візьміть її за щиколотку. Обережно потягніть її до тіла, доки не відчуєте опір, і утримуйте протягом п’яти секунд, а потім відпустіть. Повторіть з іншою ногою та руками. Ніколи не тягніть так сильно, щоб ваша дитина не почала відчувати дискомфорт.

Велосипедні рухи
М’які рухи ніжками вашої дитини можуть не тільки полегшити скутість, а й допомогти розсіяти гази, через які ваша дитина починає вередувати після годування. Просто покладіть дитину на міцну поверхню або на коліна. Візьміть за щиколотки і підніміть їх трохи вище тулуба. Почніть крутити ногами по черзі, щоб одна нога була опущена, а інша піднята. Продовжуйте так довго, поки ваша дитина терпить рухи, не забувайте рухатися повільно та плавно та уникайте різких рухів.

Дитячий масаж
Немовлята можуть отримати користь від масажу безліччю способів. Це може допомогти збільшити контакт шкіра до шкіри, заспокоїти дитину перед сном і допомогти усунути легку скутість рук і ніг. Почніть з того, що покладіть дитину на спину на ковдру.

Використовуйте дитячий лосьйон, розігрітий у ваших руках, і обережно проведіть руками по кінцівках дитини. Обережно натискайте великими пальцями на стегна, литки та передпліччя, але зупиніться, якщо наша дитина виявляє ознаки дискомфорту. Дитячий масаж може стати розслаблюючою частиною вашого розпорядку дня з дитиною.

Іноді ваша дитина може виглядати так, ніби у неї задерев’янілі руки й ноги, хоча насправді це лише спосіб розтягування й перевірки рухів.

Якщо ніжки і ручки вашої дитини настільки задерев’яніли, що вона відчуває дискомфорт, коли ви намагаєтеся їх розтягнути або помасажувати, запишіться на прийом до педіатра. Скутість рук і ніг є ознакою таких станів, як церебральний параліч, тому важливо обговорити свої проблеми з лікарем вашої дитини, тому що вам знадобиться більше, ніж розтягування як частина процесу лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, дитина, пологи, допомога, скутість, розтягування, коліна, кінцівки, руки, рухи, вправи, розтяжка


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: