Як вибрати няню для дитини

Adoption
Date
  • 3541 Переглядів
6006_jofrost_5.jpg

Всесвітньо відома сучасна Мері Поппінс Джо Фрост розповість, як і кого краще обирати на роль няні і до яких несподіванок потрібно бути готовим.


Дитячий садок або няня?

Не думаю, що один варіант краще іншого. Вони зовсім різні, і, як мені здається, вибір насправді визначається особистими перевагами, фінансовим становищем, обставинами.

Муки вибору: Які нюанси слід врахувати

Природно, люди завжди шукають хороші школи з гідною репутацією і кваліфікованих нянь з відповідною репутацією. Скільки років твоїй дитині? Чи має людина, що претендує на роль няні, рекомендації та досвід для такої роботи? Чи є самі кандидати зрілими психічно і емоційно? Чи відповідають їхні відповіді на ваші питання вашим власним думкам і міркуванням щодо виховання дітей?

Дитячий садок покликаний піклуватися про дітей і забезпечувати початкову освіту. Пройшли вони перевірку Управління по стандартам у сфері освіти? Чи відповідає дитсадок високим стандартам? Чи має персонал досвід і належне обладнання (те, що повинно бути в дитячому дошкільному закладі).

Якою має бути няня?

Якщо говорити про няню, вам потрібна людина, що характеризується психічною та емоційною зрілістю, хтось з досвідом, з відмінними рекомендаціями, хтось, хто відповідає вашим вимогами, наприклад, має водійські права, щоб відвозити дитину в дитячий садок. Вам слід переконатися, що з цими правами водія все гаразд. Людина, якій ви довіряєте дитину, повинна бути відповідальною, відданою. Ця людина повинна розуміти дітей і підтримувати вас, тому що коли ви наймаєте няню, ви знаходите дуже близького члена вашої родини, який стане вашим другом і другом вашої дитини.

Вам необхідна людина, яка буде розділяти ваші погляди на виховання і підтримувати , але в той же час ми сподіваємося, що це буде зріла няня, яка допоможе нам у важкий період виховання дитини, у якої вже є досвід у цій справі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, Джо Фрост, няня, як вибрати няню, поради, дитячий садок


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: