Симптоми і лікування клімаксу в чоловіків

Adoption
Date
  • 1742 Переглядів
Якщо клімактеричний період у жінок вивчений в достатньо повній мірі, то в питаннях чоловічого клімаксу багато незрозумілих питань, а систематичне лікування медициною стало пропонуватися тільки в останнє 10-річчя. Найбільш прийнята назва цього періоду – синдром (комплекс симптомів) дефіциту тестостерону (СДТ).

5373_podderzka.jpg (29.06 Kb)


СДТ визначається, як вікове зниження в організмі чоловіків продукції гормону тестостерону, визначається біохімічними аналізами і проявляється низкою клінічних ознак. До 80-и років вміст його в крові становить 43% в порівнянні з чоловіками 25-річного віку. Це зниження відбувається після 30 років поступово (приблизно на 1 – 3% в рік), а симптоми клімаксу у чоловіків 40 – 70-річного віку відзначаються в 30 – 70%.

Тестостерон, концентрація якого в крові перевищує інші анаболічні з’єднання, є основним чоловічим статевим гормоном. 90% його синтезується в яєчках, решта 10% – у надниркових залозах.

При наявності симптомів клімаксу у чоловіків лікування проводиться тільки після диференціальної діагностики з іншими захворюваннями. Вона базується на опитуванні та огляді пацієнта на проведення спермограми і загальноклінічних аналізів, встановлення гормонального профілю крові (загальний і вільний тестостерон, лютеїнізуючий і фолікулостимулюючий гормони, пролактин, естрадіол), УЗД органів малого тазу, комп’ютерної томографії черепа, на виявленні супутніх хронічних захворювань.

Один з основних аналізів – це дослідження вмісту в плазмі крові тестостерону, яке проводять натщесерце в ранкові години. У нормі нижня межа загального тестостерону становить 12 нмоль/л, вільного – 250 пмоль/л. Ці аналізи проводять повторно для оцінки динамічних змін.

Принципи лікування при віковому андрогенному дефіциті враховують багатофакторність порушень і полягають у комплексному підході.

Основні препарати тестостерону при чоловічому клімаксі:
– в капсулах – Андріол;
– ін’єкційні – Сустанон (суміш із 4-х ефірів тестостерону), Омнадрен, Сустаретард, Тестостерон пропіонат, Тетрастерон та ін;
– трансдермальні (у вигляді нашкірного пластиру з андрогенами), дигідротестостерон, що наноситься на шкіру у вигляді гелю.

Наступ старості неминучий. Кожну людину цікавить не просто продовження життя, а максимальна підтримка своєї працездатності, фізичної, сексуальної, інтелектуальної та творчої активності. Клімакс лікувати треба і можна. Ефективність лікування багато в чому пов’язана зі своєчасним зверненням до кваліфікованого фахівця.
Джерело: http://medprice.com.ua/ukr/articles/klimaks-u-cholovikiv-simptomi-likuvannya-cholovichogo-klimaksu-2179.html

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, клімакс, чоловік, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як знати, яка саме недуга в дитини, якщо її просто висипало?

Кір, краснуха, вітряна віспа у дитини: відмінності захворювань

Хвороби | 12:00, 02.03.2021

Як знати, яка саме недуга в дитини, якщо її просто висипало?

Кому корисно пити каву та зелений чай?

Хвороби | 15:00, 01.03.2021

Вживання зеленого чаю або кави знижує ризик смерті до 62% у тих, хто пережив інсульт і серцевий напад.

Кава попереджує глухоту у чоловіків

Тато | 14:00, 01.03.2021

Іспанські вчені довели, що кава позитивно впливає на здоров'я чоловіків: ті, хто регулярно вживають цей напій, запобігають ризик розвитку глухоти на 15%.

Як лікувати різні види головного болю?

Хвороби | 13:00, 01.03.2021

Головний біль не завжди однаковий.

Точна причина мігрені невідома, але за однією з гіпотез у розвитку захворювання певну роль відіграє порушення регуляції нервовою системою тонусу судин

Як лікувати мігрень у вагітних?

Вагітність та пологи | 12:00, 01.03.2021

Точна причина мігрені невідома, але за однією з гіпотез у розвитку захворювання певну роль відіграє порушення регуляції нервовою системою тонусу судин головного мозку.

Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, напр

Чи можна приймати антибіотики під час вагітності?

Я вагітна | 08:00, 01.03.2021

Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, наприклад кандидоз. Найчастіше бактерії сильніше призначених антибіотиків, тоді лікар повинен призначити

Випадіння волосся може свідчити про наявність діабету

Хвороби | 06:20, 01.03.2021

Випадіння волосся може обумовлюватися негативним впливом підвищеного рівня цукру в крові - це одна з ознак неконтрольованого і діабету 2 типу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: