Науковий прорив: лікування міоми

Adoption
Date
  • 2020 Переглядів
hq-wallpapers_ru_girls_2146_1920x1200.jpg
"До сьогоднішнього дня ніякого лікування міоми матки, яка спостерігається у кожної третьої жінки репродуктивного віку, не було. Було лише лікування дуже багатьох симптомів за допомогою консервативних методів і було лікування хірургічне, - каже головний акушер-гінеколог Лейла Адамян. - Тепер створено препарат, який допоможе позбутись міоми!"


Існуючі засоби лікування мають обмежену дію і надають сильні менопауні побічні ефекти, такі як припливи, головні болі. Речовина прискорює загибель пухлинних клітин міоми і гальмує розвиток нових. При цьому рівень жіночого статевого гормону естрадіолу залишається на рівні середньої фолікулярної фази, тому не виникає небажаних менопаузних явищ. У європейських клінічних дослідженнях було доведено, що при терапії препаратом маткова кровотеча зупиняється за тиждень, обсяг міоми скорочується на 50 відсотків, спостерігається тривалий терапевтичний ефект.

Пацієнти, які пройшли курс лікування уліпристалом, зауважили позитивні результати - зупинилися кровотечі і зникли болі, викликані міомою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міома матки:вилікувати, щоб стати матір'ю

Крім того, при застосуванні інших препаратів, розміри вузла повертаються до початкових значень після закінчення лікування, в той час, як при застосуванні нового препарату ефект зберігається протягом шести місяців. При цьому ліки безпечні у порівнянні з існуючими препаратами для терапії міоми.

Новий засіб може бути використано для лікування жінок, які страждають від кровотеч середньої і високої тяжкості, викликаних міомою матки. Також він підходить для лікування молодих жінок, бажаючих в майбутньому мати дітей і не піддаватися більш агресивній гормонотерапії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лікування міоми, науковий прорив, дослідження


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Найнебезпечніші напої для нашого здоров'я, від яких краще відмовитися назавжди!

Топ-5 напоїв, які надзвичайно шкідливі

Харчування | 23:00, 06.06.2019

Найнебезпечніші напої для нашого здоров'я, від яких краще відмовитися назавжди!

Меланома - одна з агресивних форм раку: врятувати людину можна, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. На 74 % ризик виникнення цього захворювання

Чому деяким людям не можна засмагати

Хвороби | 08:00, 04.06.2019

Меланома - одна з агресивних форм раку: врятувати людину можна, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. На 74 % ризик виникнення цього захворювання збільшує засмага.

Багато хто думає, що в грибках немає нічого серйозного, проте, як стверджують медики, вони можуть привести до сумних наслідків, якщо вчасно не подбати

Симптоми, які вказують на грибок нігтів

Косметологія | 01:20, 04.06.2019

Багато хто думає, що в грибках немає нічого серйозного, проте, як стверджують медики, вони можуть привести до сумних наслідків, якщо вчасно не подбати про лікування.

Згідно зі статистикою, 1% від усіх дітей, що з'являються на світ, мають вроджені вади серця.

Чому в дітей з'являється порок серця

Дитина | 17:00, 03.06.2019

Згідно зі статистикою, 1% від усіх дітей, що з'являються на світ, мають вроджені вади серця.

Багато чоловіків і дітей люблять застрибнути у фонтан, щоб освіжитися або задля розваги. Чим загрожує купання в фонтанах - читайте у матеріалі.

Чому небезпечно купатися у фонтанах

Хвороби | 08:00, 01.06.2019

Багато чоловіків і дітей люблять застрибнути у фонтан, щоб освіжитися або задля розваги. Чим загрожує купання в фонтанах - читайте у матеріалі.

Австралійський національний університет та Університет Кертіна встановили: раціон, що поєднує червоне м'ясо і середземноморську дієту, скорочує ризик

Дієта, яка захищає від розсіяного склерозу

Харчування | 06:20, 01.06.2019

Австралійський національний університет та Університет Кертіна встановили: раціон, що поєднує червоне м'ясо і середземноморську дієту, скорочує ризик розвитку розсіяного склерозу. Правда, спеціалісти радять з'їдати не більше 65 грамів червоного м'яса

Медики знайшли спосіб, як максимально рано виявити аномалію для ефективного контролю рівня цукру в крові.

Додаток допоможе запобігти розвитку діабету у вагітних

Вагітність та пологи | 09:30, 31.05.2019

Медики знайшли спосіб, як максимально рано виявити аномалію для ефективного контролю рівня цукру в крові.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: