Як можна уникнути похмілля?

Adoption
Date
  • 1777 Переглядів
artleo_com_39361.jpg

Незабаром Новий рік та Різдво, а значить - час святкувань та спиртного. Отож. як можна уникнути болючих наслідків гучних свят, а точніше - похмілля?
"Говорячи мовою науки, розуміння того, які чинники роблять свій внесок в похмілля, може допомогти нам встановити його фізіологічну і поведінкову причину і знайти спосіб його запобігання або хоча б лікування”, – каже доктор Адамс, яка читає лекції з психології здоров’я в Університеті Бата.

Багато хто з нас стверджує, що з віком інтенсивність і тривалість похмілля збільшується. І дійсно, дослідження показали, що у підлітків симптоми похмілля виявляються рідше, ніж у дорослих. Крім того, експерименти над тваринами привели до висновку, що в стані похмілля щурі у молодому віці в меншій мірі схильні до тривожності і замкнутості.

В цілому, вчені знають небагато про біологічні причини похмілля. У цій сфері проводилося не багато досліджень організму людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після зради чоловік починає цінувати дружину

На жаль, систематичний огляд, опублікований в журналі British Medical Journal у 2005 році, не приніс хороших новин. Огляд восьми наукових експериментів, відібраних за довільним принципом, не дав переконливих свідчень ефективності дій щодо запобігання або лікування похмілля.

Важливим фактором похмілля є тип споживаного напою. Інтенсивність похмілля може залежати від вмісту в ньому т. зв. конгенерів. Конгенери – це біологічні сполуки, які з’являються в процесі ферментації алкоголю або додаються при виробництві.

Дослідження, проведені ще в 70-ті роки, показали, що спиртні напої з невеликим вмістом конгенерів і з чистим вмістом етанолу, такі як джин і горілка, викликають похмілля в меншій мірі, ніж напої з підвищеним вмістом конгенерів, такі як бренді і червоне вино. Ці дані були підтверджені в 2010 році дослідженням впливу горілки і бурбона на організм 95 алкоголіків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Новий рік, свято, алкоголь, похмілля, біль, голова, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по теміЯк полегшити стан дитини?

Що провокує нервово-артритичний діатез у малюка

Хвороби | 18:00, 07.03.2020

Як полегшити стан дитини?

Рідкісна та небезпечна хвороба

Перші симптоми золотухи у дитини

Хвороби | 17:00, 07.03.2020

Рідкісна та небезпечна хвороба


Які причини викликають спрагу?

Чому дитина п'є багато води вночі

Дитина | 13:00, 06.03.2020

Які причини викликають спрагу?

П'ять причин того, що дитина постійно хворіє

Хвороби | 12:00, 25.02.2020

Чи є якісь загальні фактори?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: