Вчені виявили, що інсульт може передаватися від батьків до дітей

Adoption
Date
  • 609 Переглядів
Американські вчені дійшли висновку, що інсульт може передаватися від батьків до їхніх дітей. Тому, ризик пережити інсульт значно вищий у тих людей, чиї батьки стикалися з подібним захворюванням.

4059_7.jpg (17.22 Kb)


Людина, чиї мама або тато перенесли інсульт до 65 років, у 2 рази частіше стикаються з недугою, а якщо це сталося після 65 років, то ризик збільшується в 4 рази.

У новому експерименті взяло участь 3,5 тисячі осіб, батьки яких свого часу пройшли аналогічне дослідження, що тривало 40 років. Діти, які перенесли інсульт, частіше за інших відчували подібну проблему. При цьому ризик передачі недуги по жіночій лінії значно вищий. Сини і дочки чоловіків, які зіткнулися з інсультом, в рівній мірі успадковували хворобу.

Ще однією особливістю, яку вдалося виявити вченим, є той факт, що найчастіше і батьки, і діти переносили один і той же тип інсульту. Всього їх існує два типи. Ішемічний інсульт відбувається в тому разі, коли артерії головного мозку закупорюються. Причиною геморагічного інсульту є крововилив в головний мозок. Недуга, яка імовірно передавалася на генетичному рівні, відноситься до ішемічного типу.

При підведенні підсумків вивчення стану учасників, фахівці з США враховували ряд традиційних факторів, які можуть привести до інсульту. Серед них була гіпертонія, ожиріння і нікотинова залежність.

Вчені зазначають важливість свого відкриття, оскільки отримані дані посприяють тому, що сімейні лікарі при лікуванні своїх пацієнтів будуть враховувати історію хвороби всієї родини. Її неможливо змінити, але володіння повною картиною допоможе фахівцеві вчасно оцінити ризики, призначити потрібні обстеження і виявити захворювання на ранній стадії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: інсульт, хвороби які передаються від батьків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки знають, що як тільки дитина йде в садок, вона починає хворіти. Так організм пристосовується до нових умов і вчиться боротися з вірусами, виробл

Організм дітей розучився захищатися: німецькі лікарі лякають прогнозами

Хвороби | 06:20, 10.04.2024

Батьки знають, що як тільки дитина йде в садок, вона починає хворіти. Так організм пристосовується до нових умов і вчиться боротися з вірусами, виробляючи імунітет. Однак, у німецьких лікарів сумні прогнози.

Для того, аби повністю

Які проблеми зі здоров'ям можуть з'явитися через сон із увімкненим світлом?

Здоров'я | 14:50, 09.04.2024

Для того, аби повністю "відключитися" від турбот і хвилювань, які були у нас протягом дня, дуже важливо подбати про якість сну. І, перш за все, - це вимкнути усе світло в кімнаті.

Виробники миючих засобів не рідко обманюють споживачів, запевняючи, що засіб їхнього виробництва є абсолютно безпечним навіть для дітей, тобто, ним мо

Що буде зі здоров'ям, якщо погано змити посуд від миючого засобу?

Здоров'я | 11:20, 09.04.2024

Виробники миючих засобів не рідко обманюють споживачів, запевняючи, що засіб їхнього виробництва є абсолютно безпечним навіть для дітей, тобто, ним можна мити дитячий посуд. Проте, це абсолютна брехня! Немає такого засобу, який би не шкодив нашому зд

Часто батьки недооцінюють ризики проявів алергічної реакції на ті чи інші ліки або продукти харчування. А це дуже небезпечно!

Як надати допомогу дитині при анафілактичному шоці?

Дитина | 10:30, 09.04.2024

Часто батьки недооцінюють ризики проявів алергічної реакції на ті чи інші ліки або продукти харчування. А це дуже небезпечно!

У дітей трапляються захворювання (зміни) шкіри, які можуть лякати батьків, проте, вони не потребують лікування.

Лікар розповів про дитячі хвороби шкіри, які не треба лікувати

Хвороби | 01:20, 09.04.2024

У дітей трапляються захворювання (зміни) шкіри, які можуть лякати батьків, проте, вони не потребують лікування.

Сьогодні кожна третя людина в Україні так чи інакше відчувала панічну атаку хоча би раз в житті. Ви не завжди можете одразу розпізнати її, проте, дуже

Як зупинити панічну атаку: поради фахівця

Здоров'я | 08:30, 08.04.2024

Сьогодні кожна третя людина в Україні так чи інакше відчувала панічну атаку хоча би раз в житті. Ви не завжди можете одразу розпізнати її, проте, дуже важливо знати, як допомогти собі (чи знайомій людині, у якої вона сталася) впоратися з цим станом.

У нарроді побутує думка, що від кишкових захворювань, що супроводжуються поносом, рвотою і ацетонемічним синдромом, можна позбутися за допомогою кока-

Чи можна лікувати ацетонемічний синдром у дитини кока-колою?

Хвороби | 07:40, 08.04.2024

У нарроді побутує думка, що від кишкових захворювань, що супроводжуються поносом, рвотою і ацетонемічним синдромом, можна позбутися за допомогою кока-колою. Чи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: