Якими є ідеальні параметри жіночих грудей?

Adoption
Date
  • 2271 Переглядів
Чекали моменту, коли вас стане в нагоді шкільна геометрія? Вітаємо, цей момент настав! Щоб дізнатися про те, наскільки ви близькі до ідеальних грудей - читайте у матеріалі, як це визначити.
4103_grudi.jpg (35.83 Kb)


Потрібно виміряти: а) відстань між сосками; б) відстань від соска до западини між ключицями. Першу довжину розділіть на два і отримане число розділіть на другу довжину. Якщо значення 0,4-0,6, то можете сміливо похвалитися ідеальними пропорціями. Показник менше 0,4 свідчить про «обвислі» груди, вище 0,6 - про надто високе розташування.

За формулою британського пластичного хірурга Патріка Малуччі можна виміряти ідеальне співвідношення полюсів - областей, розташованих вище і нижче соска відповідно. Подумки розділіть груди горизонтальною лінією, що проходить через сосок. В ідеалі на верхню частину має припадати 45%, на нижню - 55%.

Ні для кого не секрет, що повна симетрія - досить рідкісне явище. Як правило, молочні залози в тій чи іншій мірі відрізняються один від одного.

Виправити недолік допоможе ліпофіллінг - операція по заповненню відсутнього об'єму шляхом пересадки жирових клітин з місць, де вони знаходяться в надлишку (живіт, сідниці і т.д.). Найчастіше після різкого схуднення, набору ваги, вагітності та пологів асиметрія кидається в очі, викликає дискомфорт і порушує загальний естетичний вигляд тіла - в таких випадках більш актуальна маммопластика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, жіночі груди, бюст, ідеальне тіло


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мешканка Індії стала найстаршою у світі мамою, яка зуміла зачати, виносити і народити дитину без допомоги нових технологій.

Найстаршою мамою в світі стала індійка

Мама | 23:30, 11.01.2019

Мешканка Індії стала найстаршою у світі мамою, яка зуміла зачати, виносити і народити дитину без допомоги нових технологій.

Спільне дослідження вчених з двох американських університетів завершилося висновком про те, що фінансові конфлікти відіграють провідну роль у розладі

Фахівці назвали найпоширенішу причину розлучень

Сімейні справи | 10:00, 10.01.2019

Спільне дослідження вчених з двох американських університетів завершилося висновком про те, що фінансові конфлікти відіграють провідну роль у розладі відносин між подружжям і розпаді шлюбів, причому, незалежно від рівня сімейних доходів. Головною пер

Наукові співробітники прийшли до висновку, що схильність до появи «пивного» живота можна обґрунтувати харчуванням майбутньої матері.

Схильність до «пивного» живота пояснюється харчуванням матері при вагітності

Мама | 23:30, 08.01.2019

Наукові співробітники прийшли до висновку, що схильність до появи «пивного» живота можна обґрунтувати харчуванням майбутньої матері.

Науковці з Інституту цитології і генетики Сибірського відділення РАН дізналися, що даний феномен може бути пов'язаний з порушеннями в розвитку гіпокам

Пережитий матір'ю в дитинстві стрес передається дітям

Мама | 09:30, 08.01.2019

Науковці з Інституту цитології і генетики Сибірського відділення РАН дізналися, що даний феномен може бути пов'язаний з порушеннями в розвитку гіпокампу - область мозку, яка відповідає за спогади.

Згідно зі статистичними даними, 40% батьків сплять разом з дітьми. Опитування понад 3000 пар показало, що у 48% з них інтимні стосунки сильно змінилис

Психологи розповіли, чи можна дитині спати з батьками

Дитина | 10:00, 02.01.2019

Згідно зі статистичними даними, 40% батьків сплять разом з дітьми. Опитування понад 3000 пар показало, що у 48% з них інтимні стосунки сильно змінилися в гіршу сторону після того, як дитина почала спати з ними в одному ліжку. 10% чоловіків відчули се

Змусити двох своїх дітей мирно грати разом - не найпростіше завдання. Ось кілька принципів, як допомогти їм подружитися і краще взаємодіяти один з одн

Як подружити своїх дітей

Мама | 10:00, 30.12.2018

Змусити двох своїх дітей мирно грати разом - не найпростіше завдання. Ось кілька принципів, як допомогти їм подружитися і краще взаємодіяти один з одним.

Є речі, яким може навчити дівчину тільки мама.

5 корисних порад від мами для доньки

Мама | 09:30, 26.12.2018

Є речі, яким може навчити дівчину тільки мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: