Якими є ідеальні параметри жіночих грудей?

Adoption
Date
  • 1576 Переглядів
Чекали моменту, коли вас стане в нагоді шкільна геометрія? Вітаємо, цей момент настав! Щоб дізнатися про те, наскільки ви близькі до ідеальних грудей - читайте у матеріалі, як це визначити.
4103_grudi.jpg (35.83 Kb)

Потрібно виміряти: а) відстань між сосками; б) відстань від соска до западини між ключицями. Першу довжину розділіть на два і отримане число розділіть на другу довжину. Якщо значення 0,4-0,6, то можете сміливо похвалитися ідеальними пропорціями. Показник менше 0,4 свідчить про «обвислі» груди, вище 0,6 - про надто високе розташування.

За формулою британського пластичного хірурга Патріка Малуччі можна виміряти ідеальне співвідношення полюсів - областей, розташованих вище і нижче соска відповідно. Подумки розділіть груди горизонтальною лінією, що проходить через сосок. В ідеалі на верхню частину має припадати 45%, на нижню - 55%.

Ні для кого не секрет, що повна симетрія - досить рідкісне явище. Як правило, молочні залози в тій чи іншій мірі відрізняються один від одного.

Виправити недолік допоможе ліпофіллінг - операція по заповненню відсутнього об'єму шляхом пересадки жирових клітин з місць, де вони знаходяться в надлишку (живіт, сідниці і т.д.). Найчастіше після різкого схуднення, набору ваги, вагітності та пологів асиметрія кидається в очі, викликає дискомфорт і порушує загальний естетичний вигляд тіла - в таких випадках більш актуальна маммопластика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, жіночі груди, бюст, ідеальне тіло


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вим

Результати опитування: українські чоловіки склали портрет ідеальної жінки

Психологія | 10:00, 17.06.2018

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вимагати від нього "відповідати" її рівню... Тим не менш, соціологи запитали в українців, як виглядає і

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

За які речі не варто мамі дорікати собі?

Мама | 15:30, 15.06.2018

Чи варто звинувачувати себе за кожен прищик на тілі дитинки, за бардак в домі і т.п. Майте терпіння і насолоджуйтесь життям!

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Як перестати жертвувати собою заради дітей?

Сімейні справи | 14:00, 15.06.2018

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Дівчата, які надто швидко втрачають цноту, ризикують ніколи не дізнатися, що таке радість материнства. Фахівці переконані, що дівчата, які надто швидк

Ранній секс може призвести до безпліддя

Патологія | 10:00, 15.06.2018

Дівчата, які надто швидко втрачають цноту, ризикують ніколи не дізнатися, що таке радість материнства. Фахівці переконані, що дівчата, які надто швидко починають займатися сексом, дуже ризикують своїм репродуктивним здоров’ям.

Щоб вікна блищали від чистоти, потрібно небагато - правильний інвентар, гарне миючий засіб і невеликі хитрощі, які були відомі ще нашим бабусям.

Як помити вікна без плям?

Сімейні справи | 17:00, 12.06.2018

Щоб вікна блищали від чистоти, потрібно небагато - правильний інвентар, гарне миючий засіб і невеликі хитрощі, які були відомі ще нашим бабусям.

Світлана Лобода приїжджала на російську музичну премію

Цікаві факти про материнство Світлани Лободи

Мама | 09:30, 11.06.2018

Світлана Лобода приїжджала на російську музичну премію "МУЗ-ТВ", де розповіла, яка вона мама.

Застосувати фольгу можна будь-де, а не лише на кухні!

8 способів застосування фольги в побуті

Мама | 20:30, 07.06.2018

Застосувати фольгу можна будь-де, а не лише на кухні!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: