Факти про поцілунки, які продовжують життя

Adoption
Date
  • 229 Переглядів
Нещодавно було встановлено – цілунки продовжуютьжиття на 12 років. Втім, це не єдині плюси цього приємного заняття.

8001_stailsran.jpg (30.42 Kb)


1. Найкращий антистресовий засіб. Коли ми цілуємся, в організмі людини відбувається ряд біохімічних процесів, котрі знищують гормони стресу. При цьому виділяються ендорфіни – гормони щастя. Цей ефект можна порівняти лише з морфієм.

2. Допомагають схуднути та омолодити обличчя. Пристрасний поцілунок здатний «спалити» 12 кілокалорій. Відтак, одна хвилина цілування прирівнюється до пробіжки на 500-метровій дистанції.

Крім того, косметологи вважають, що поцілунки розгладжують зморшки. Адже, як відомо, при цілуванні в нас задіюються більше 30 м’язів лиця.

. Знижують ймовірність інфаркту. Поцілунок пришвидшує скорочення серця – кров по судинам рухається стрімкіше, а тому клітини отримують більше кисню. Таким чином, легені починають працювати в посиленому режимі, а кров’яний тиск та рівень холестерину знижуються до мінімального. Один лише позитив!

4. Попереджують зубні захворювання. Під час поцілунків в роті виробляється набагато більше слюни, ніж зазвичай, завдяки чому емаль одержує природний кальцій та фосфор. До того ж, активно видаляється зубний наліт. Тому, якщо ви любитель поцілунків, парондоз та карієс – вам не загроза.

5. Активізують діяльність мозку. Поцілунок покращує кровообіг та «вентиляцію» мозку, тому якісно покращується пам`ять та увага.

6. Сильний знеболюючий засіб. Цілунки – потужна терапевтична зброя. Тому, якщо у вас болить голова або зуби – єдиний спосіб позбавитись цього неприємного відчуття – цілуватися, і побільше.

7. Чудовий спосіб підняти настрій. Під час поцілунку відбувається – величезний викид ендорфіну, себто гормону задоволення та щастя. Цілуючись, ви відчуваєте себе радісно та гармонійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: поцілунок, здоров'я, стосунки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Звички, які стають на шляху до щасливого материнства.

Звички, які негативно впливають на фертильність

Шкідливі звички | 17:00, 28.07.2021

Звички, які стають на шляху до щасливого материнства.

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступен

Стать дитини залежить від того, наскільки сильно чоловік кохає жінку

Плануємо дитину | 12:00, 28.07.2021

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступеня любові чоловіка до своєї жінки.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

5 порад від психолога, як правильно кохати чоловіка

Мама | 10:00, 28.07.2021

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

Установка коронки - досить поширена в стоматології  процедура, однак не завжди вона проходить вдало. Про те, як розпізнати неякісне протезування - чит

Перевіряємо якість установки зубної коронки

Мама | 19:45, 27.07.2021

Установка коронки - досить поширена в стоматології процедура, однак не завжди вона проходить вдало. Про те, як розпізнати неякісне протезування - читайте у матеріалі.

Питання, яке цікавить багатьох.

Відновлення нюху після коронавірусу

Мама | 17:00, 27.07.2021

Питання, яке цікавить багатьох.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: