Комплекси: як підняти свою самооцінку

Adoption
Date
  • 3011 Переглядів
525176_4.jpg

Ти приходиш у цей світ і здається, усе життя, дуже довге й насичене цікавими подіями, ще попереду. Ти йдеш у школу, потім - університет, отримуєш диплом, влаштовуєшся на роботу. Цей процес займає чверть століття. А люди, переважно, не доживають до сотні. І тут ти усвідомлюєш, що стільки років ти потратив на безглузді забави, нікому непотрібні романи й істерики, юнацький максималізм і перші розчарування в житті... А чого ти досягнув(ла)? - хочеться запитати себе. Ти починаєш розуміти, як швидко плине час і назад вже нічого не повернути. Так проходять ще три-чотири роки - і тобі вже тридцять. Як правило, цей період дуже переломний у житті саме жінки. Багатьом здається, що кращі роки позаду і самооцінка падає нижче плінтусу. А як її "підняти"?Для вас кілька порад:

1. Щастя всередині. Ми витрачаємо занадто багато часу на пошуки схвалення і розради збоку. І завжди виявляється, що не там шукаємо. Загляньте всередину себе.

2. Будьте вдячні за все. За хороше, за погане, за жахливе. Життя саме по собі - це безцінний дар. А задоволення і біль - це частина нашого шляху.

3. Змініть сприйняття і ваше життя зміниться. Коли ви відчуваєте страх, злість, образу, - просто погляньте на ситуацію під іншим кутом.

4. Неможливо ощасливити всіх, залишаючись вірним собі. Але все ж краще ризикнути і виявитися незрозумілим, ніж бути коханим, але прикидатися тим, ким ти не є насправді.

5. Світ навколо - це дзеркало. Те, що ми любимо в інших - це відображення того, що ми любимо в собі. Те, що нас засмучує в інших - це індикатор того, на що нам потрібно звернути увагу в самих собі.

6. Кожна людина з'являється в нашому житті з якоюсь метою. А ми вже самі вирішуємо, вчитися на уроках, які вона нам дає чи ні. Чим гірша її роль в нашому житті, тим серйозніший урок.

7. Вірте. Просто знайте, що в найважчі часи Всесвіт підставить плече - і все буде в порядку.

8. Не приймайте все занадто близько до серця. Вчинки інших людей - це відображення того, що відбувається в їх особистому житті. І, як правило, до вас це не має ніякого відношення.

9. Природа лікує. Прогулянка на свіжому повітрі і вигляд гарних пейзажів дивним чином здатні очистити голову від непотрібних думок, повернути до життя і підняти настрій.

10. Ображені люди ображають людей. І все одно любіть їх. Хоча ніхто не забороняє вам любити їх на відстані.

11. Щоб вилікуватися, потрібно це відчути. Поставте ваші страхи і слабкості прямо перед собою і направте на них яскравий промінь світла, тому що єдиний спосіб позбутися від них, це пройти крізь них. Дивитися правді в очі боляче. Але, клянусь, в перспективі воно того дійсно варте.

12. Перфекціонізм - це ілюзія. Найбільш, треба сказати, хвороблива. Розслабтеся. Прагніть до досконалості, але дозвольте собі робити помилки і бути щасливим незалежно від результату.

13. Зніміть штори з очей. Не концентруйтеся виключно на власних цілях і бажаннях. Ви ризикуєте упустити красу цього життя і людей, які вас оточують. Світ дивовижний, коли ви йдете по ньому з широко відкритими очима.

14. Святкуйте ваші перемоги. Смакуйте кожен, нехай навіть маленький успіх.

15. Умій прощати. У першу чергу це потрібно тобі, а не тим, хто тебе образив. Прощаючи, ти знаходиш спокій і свободу, які заслуговуєш. Прощай легко і швидко.

16. Ми всі володіємо неймовірною інтуїцією. Якщо зупинитися, завмерти і прислухатися, то можна почути голос своєї внутрішньої мудрості.

17. Слухайте тихий шепіт вашого серця. Воно знає дорогу.
Нехай ваша душа співає! Будьте справжніми. На Землі немає нікого такого ж як ви. Будьте щирими, живіть і дихайте на повні груди, рухаючись до намічених цілей.

18. Ми всі творці. Серйозно! При належній завзятості, концентрації та наполегливості можливо все. Пам'ятайте про це.

19. Я випромінюю світло. Ви випромінюєте світло. Ми всі випромінюємо світло. Деякі відкидають тінь на свою власну яскравість. Будьте променем світла для інших і вказуйте їм шлях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Часто панікуєте? Не пийте каву

20. Не сприймайте життя занадто серйозно! Все одно ніхто не піде живим. Посміхнися. Дозвольте собі бути дурними. Користуйтеся моментом. Розважайтеся.

21. Оточуйте себе людьми, які вас люблять і підтримують. І самі любіть і підтримуйте їх. Життя занадто коротке для чогось меншого.

22. Кружляйте по життю у вільному танці. Якщо у вас є велика мрія, слідуйте за неї з усією пристрастю. Але ніжно і на певній відстані, щоб бути достатньо гнучким і рухливим, підлаштовуючись під мінливий ритм життя.

23. Чим більше даєш, тим більше отримуєш. Діліться мудрістю, любов'ю, талантом. Діліться легко. І ви побачите, як багато в цьому житті прекрасного до вас повертається.

24. Головне не роздати себе повністю. Бо якщо внутрішня чаша спорожніє, то більше нічого буде дати. Важливо дотримувати баланс.

25. Говоріть «Так!» всьому, від чого спалахують ваші очі. Говоріть непримиренне «Ні » всьому, що вас не цікавить або на що у вас немає часу. Час - найцінніший ресурс, який не відновлюється. Витрачайте його розумно.

26. Іноді ми переростаємо дружбу. Це не означає , що ми погані друзі. Просто наші шляхи розходяться. Збережіть їх у своєму серці, але якщо вони починають вас ображати або стримувати,- значить настав час встановити дистанцію і відпустити вашу дружбу.

27. Страх - дуже хороший показник того, чого ми насправді хочемо, і що нам потрібно в цьому житті. Дозвольте йому бути вашим компасом і насолоджуйтеся хвилюючими пригодами, до яких він вас веде.

28. Подолати власний страх - це найкорисніша річ, яку ви можете для себе зробити. Тим самим ви доводите самі собі, що можете все. Це супер генератор впевненості в собі.

29. Наше тіло - це транспорт , який везе нас до нашої мрії. Любіть його, ставитеся бережно і дбайливо, якщо хочете почувати себе бадьорим і енергійним. Але ніколи не зациклюйтеся. Зовнішність суб'єктивна і з часом так чи інакше змінюється. Відчувати себе комфортно і зручно у власному тілі - ось що найголовніше.

30. Як можна частіше говоріть і показуйте близьким, як ви їх любите. Цього не буває занадто багато. Ваш час, ваша присутність поруч, любов і щира турбота про них - найкращий подарунок.

31. Живіть сьогоденням. Це єдине, що у нас зараз є. Вчіться на помилках минулого і насолоджуйтеся приємними спогадами, але не чіпляйтеся за них і не дозволяйте їм вас переслідувати. Мрійте про майбутнє, але без фанатизму і одержимості. Любіть справжнє.

32. Життя - це низка зльотів і падінь. Щоб розкрити весь свій потенціал, нам необхідно і те, і інше. Просто тримайтеся міцніше і насолоджуйтеся поїздкою.

33. Ми всі одна велика людська сім'я. Ніхто з нас не краще і не гірше інших. Просто на якомусь етапі життя ми знаємо, що робити. Наступного разу це буде хтось інший.

34. Будьте вдячні щодня за все те, що ви в житті маєте. Таким чином ви створюєте навколо себе простір для ще більшого достатку, притягаючи радість, любов, здоров'я і процвітання.

35. Ви не центр Всесвіту. Хоча іноді ваше его змушує вас так думати. Не варто. Подивіться на світ і людей навколо і ви дізнаєтеся багато нового і прекрасного.

36. Світу потрібно більше любові, світла і сміху.

37. Ви самі собі гуру. Велику частину життя нам кажуть, що робити, як думати, що є добре і як домогтися успіху. Не варто всьому цьому беззастережно вірити. Думайте самі за себе. Ламайте підвалини. Як тільки ви перестанете робити те, що від вас чекають, і почнете слідувати своїй власній інтуїції, ви відчуєте себе щасливим.

Вік - це просто цифра. Але чим вона більша, тим мудрішими і досвідченішими ми стаємо. Ти вже ніколи не будеш молодшою, ніж ти є зараз. Так користуйся цим! Насолоджуйся моментом!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, мама, самооцінка, стрес, депресія, поради, цитати, психологія, вік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Психологи рекомендують декілька технік, що допоможуть навчити дитину розумним витратам і економії своїх кишенькових грошей.

Для чого дітям кишенькові гроші?

Дитина | 10:30, 28.02.2024

Психологи рекомендують декілька технік, що допоможуть навчити дитину розумним витратам і економії своїх кишенькових грошей.

Після поповнення в родині у бабусь і дідусів відкривається друге дихання. Найсучасніші бабусі по знаку Зодіаку.

Астрологи назвали найбільш сучасних бабусь за знаком Зодіаку

Сімейні справи | 09:30, 28.02.2024

Після поповнення в родині у бабусь і дідусів відкривається друге дихання. Найсучасніші бабусі по знаку Зодіаку.

Вчора вранці мій син занадто пізно прокинувся, занадто довго вмивався у ванній, а потім попросив зробити йому бутерброди в школу...

Хочете, щоб ваші діти цінували вас — дайте їм більше самостійності

Сімейні справи | 07:40, 28.02.2024

Вчора вранці мій син занадто пізно прокинувся, занадто довго вмивався у ванній, а потім попросив зробити йому бутерброди в школу...

Виховання дітей викликає у батьків безліч питань. Особливо важко, коли справа стосується різних заборон. Чи є спосіб сказати дитині

9 випадків, коли краще сказати дитині "так" замість "ні"

Сімейні справи | 06:20, 28.02.2024

Виховання дітей викликає у батьків безліч питань. Особливо важко, коли справа стосується різних заборон. Чи є спосіб сказати дитині "так", не нашкодивши її вихованню? Можна спробувати підійти до цього питання більш позитивно. Розглянемо приклади найб

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити діте

10 важливих порад для мам дівчаток

Мама | 14:50, 27.02.2024

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про

Дітям потрібна не ідеальна, а щаслива мама - психологи

Мама | 11:20, 27.02.2024

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про виховання дітей, роздивляємося милі картинки, уявляємо собі, як будемо вчити дитину з перших років ж

В наш час і чоловіки, і жінки все частіше вступають у шлюб після 30 років, а то і взагалі не пов'язують себе формальними зв'язками. І це абсолютно нор

Чим пізніше ви станете татом, тим краще буде для вашої дитини - медики

Плануємо дитину | 08:30, 27.02.2024

В наш час і чоловіки, і жінки все частіше вступають у шлюб після 30 років, а то і взагалі не пов'язують себе формальними зв'язками. І це абсолютно нормально. А вже рішення народити дитину і зовсім вимагає зваженого і відповідального підходу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: