Як зрозуміти, що чоловік готовий до дітей?

Adoption
Date
  • 172 Переглядів
Психологи наводять кілька ознак, які свідчать про те, що ваші стосунки не готові до появи дитини.

0697_0w-sreidk8cn.jpg (18.66 Kb)


Зв'язок між парою припиняється, коли виникають незгоди
Всі пари вступають у конфлікти, проте декому згодом важко від них оговтатися. Якщо чоловік та дружина розуміють, що їхні проблеми не завжди швидко вирішуються, то це є ознакою того, що вони не зможуть згодом приймати спільні рішення для своєї дитини, адже малюк потребує догляду обох батьків.

Подружжю потрібно мати нескінченне терпіння, а також обов'язково спілкуватися, навіть коли вони ображені один на одного. І тільки тоді вони зможуть без незгод виховати дитину.

Ви не ставите потреби партнера на перше місце
Ви враховуєте потреби один одного? Це має значення, особливо, коли о 3 годині ранку потрібно комусь вставати, аби нагодувати дитину чи змінити підгузки.

Якщо ви вже знаєте, що хтось із вас не бажає йти на компроміси чи поступатися, і у вас з цим не все в порядку, то вам, імовірно, потрібно зачекати з народженням дитини.

У вас немає спільноти підтримки
Не рідкість, що пари створюють сім'ю в містах, звідки далеко добиратися до своєї родини чи близьких друзів. Тому варто підтримувати ваші майбутні батьківські зусилля, аби полегшити навантаження на свого партнера.

Адже дехто з пари може відмовлятися допомагати чи підтримувати один одного, що може викликати обурення. Тож, якщо ваш партнер не хоче допомагати вам у догляді за дитиною чи підтримувати, то ви згодом можете відчути сильний стрес, народивши дитину.

У вас настрій 50/50
Майже неможливо розподілити батьківські обов'язки рівномірно посередині. Хороші батьківські партнерства орієнтуються на створення справедливості. Якщо з цим не все в порядку, то ви не готові до народження дитини.

Ви не готові ділитися любов’ю
Народження дитини може порушити близькість у ваших відносинах. Там, де раніше були тільки ви двоє, з'явиться дитина і змусить вас ділитися любов'ю, увагою та часом свого партнера. Якщо ви не впевнені, чи готові змінити емоційний потік ваших стосунків, то варто зачекати з появою дитини.

Ви не можете позитивно впоратись зі змінами
Зміни у всіх романтичних стосунках неминучі для обох партнерів під час підготовки до появи дитини – від зменшення місця, часу, грошей, кар’єри до постійних фізичних змін, які можуть зазнати партнери.

Хоча багато пар налаштовані на підтримку сексуального, емоційного та соціального життя після пологів, кожен із цих аспектів життя зміниться. Тому важливо бути відкритими та підтримувати один одного, коли ви готуєтеся до цих змін..

Ваш партнер каже вам, що не готовий до дитини
Ви можете ігнорувати попередження свого партнера про те, що він не готовий до народження дитини, але це може призвести до сварок. Здорове спільне виховання вимагає поваги, уваги та великої кількості терпіння один до одного.

Батьківство – це партнерство, яке з'єднує двох людей поза романтичними стосунками. Запитайте себе, чи справді ви готові взяти цю відданість своєму партнеру, а також новій дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, стосунки, сім'я, планування вагітності, плануємо дитину, чоловік, тато, мама


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі CMAJ, респіраторні вірусні інфекції, не пов'язані з грипом (NIRV), мають захворюваність і смертні

Віруси не пов'язані з грипом такі ж смертельні

Здоров'я | 19:00, 29.03.2021

Згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі CMAJ, респіраторні вірусні інфекції, не пов'язані з грипом (NIRV), мають захворюваність і смертність, аналогічні показниками грипу серед госпіталізованих дорослих.

Що варто запитати у свого гінеколога перше, ніж почати

Питання до лікаря перед тим, як запланувати дитину

Плануємо дитину | 12:00, 28.03.2021

Що варто запитати у свого гінеколога перше, ніж почати "працювати" над зачаттям дитини?

Повністю підготуватися до батьківства неможливо, адже життя дуже непередбачуване і кожна дитина потребує різного підходу. Але будь-яка підготовка – це

Поради чоловікові, як підготуватись до ролі тата

Тато | 07:00, 27.03.2021

Повністю підготуватися до батьківства неможливо, адже життя дуже непередбачуване і кожна дитина потребує різного підходу. Але будь-яка підготовка – це краще, ніж нічого.

Чоловіки вперше стають батьками у середньому в 33,1 року, жінки – в 30,1 року.

Дослідження: У скільки років жінки і чоловіки стають батьками

Сімейні справи | 08:00, 24.03.2021

Чоловіки вперше стають батьками у середньому в 33,1 року, жінки – в 30,1 року.

Акушери-гінекологи не рекомендують планувати другу вагітність одразу після першої, так як організм жінки ще не відновився і потребує відпочинку. Ще од

Оптимальна різниця у віці між двома дітьми

Плануємо дитину | 12:00, 22.03.2021

Акушери-гінекологи не рекомендують планувати другу вагітність одразу після першої, так як організм жінки ще не відновився і потребує відпочинку. Ще один гормональний струс може стати причиною ускладнень. Які існують переваги та складності при маленьк

Дослідження показало, що народження дітей з інтервалом в три роки запобігає затримці росту. Такий висновок зробили вчені з Індії.

Через скільки часу можна народжувати другу дитину?

Плануємо дитину | 06:20, 06.03.2021

Дослідження показало, що народження дітей з інтервалом в три роки запобігає затримці росту. Такий висновок зробили вчені з Індії.

Варто звернути увагу на ці симптоми.

Ранні симптоми пневмонії

Мама | 09:00, 16.02.2021

Варто звернути увагу на ці симптоми.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: