Як зрозуміти, що чоловік готовий до дітей?

Adoption
Date
  • 86 Переглядів
Психологи наводять кілька ознак, які свідчать про те, що ваші стосунки не готові до появи дитини.

0697_0w-sreidk8cn.jpg (18.66 Kb)

Зв'язок між парою припиняється, коли виникають незгоди
Всі пари вступають у конфлікти, проте декому згодом важко від них оговтатися. Якщо чоловік та дружина розуміють, що їхні проблеми не завжди швидко вирішуються, то це є ознакою того, що вони не зможуть згодом приймати спільні рішення для своєї дитини, адже малюк потребує догляду обох батьків.

Подружжю потрібно мати нескінченне терпіння, а також обов'язково спілкуватися, навіть коли вони ображені один на одного. І тільки тоді вони зможуть без незгод виховати дитину.

Ви не ставите потреби партнера на перше місце
Ви враховуєте потреби один одного? Це має значення, особливо, коли о 3 годині ранку потрібно комусь вставати, аби нагодувати дитину чи змінити підгузки.

Якщо ви вже знаєте, що хтось із вас не бажає йти на компроміси чи поступатися, і у вас з цим не все в порядку, то вам, імовірно, потрібно зачекати з народженням дитини.

У вас немає спільноти підтримки
Не рідкість, що пари створюють сім'ю в містах, звідки далеко добиратися до своєї родини чи близьких друзів. Тому варто підтримувати ваші майбутні батьківські зусилля, аби полегшити навантаження на свого партнера.

Адже дехто з пари може відмовлятися допомагати чи підтримувати один одного, що може викликати обурення. Тож, якщо ваш партнер не хоче допомагати вам у догляді за дитиною чи підтримувати, то ви згодом можете відчути сильний стрес, народивши дитину.

У вас настрій 50/50
Майже неможливо розподілити батьківські обов'язки рівномірно посередині. Хороші батьківські партнерства орієнтуються на створення справедливості. Якщо з цим не все в порядку, то ви не готові до народження дитини.

Ви не готові ділитися любов’ю
Народження дитини може порушити близькість у ваших відносинах. Там, де раніше були тільки ви двоє, з'явиться дитина і змусить вас ділитися любов'ю, увагою та часом свого партнера. Якщо ви не впевнені, чи готові змінити емоційний потік ваших стосунків, то варто зачекати з появою дитини.

Ви не можете позитивно впоратись зі змінами
Зміни у всіх романтичних стосунках неминучі для обох партнерів під час підготовки до появи дитини – від зменшення місця, часу, грошей, кар’єри до постійних фізичних змін, які можуть зазнати партнери.

Хоча багато пар налаштовані на підтримку сексуального, емоційного та соціального життя після пологів, кожен із цих аспектів життя зміниться. Тому важливо бути відкритими та підтримувати один одного, коли ви готуєтеся до цих змін..

Ваш партнер каже вам, що не готовий до дитини
Ви можете ігнорувати попередження свого партнера про те, що він не готовий до народження дитини, але це може призвести до сварок. Здорове спільне виховання вимагає поваги, уваги та великої кількості терпіння один до одного.

Батьківство – це партнерство, яке з'єднує двох людей поза романтичними стосунками. Запитайте себе, чи справді ви готові взяти цю відданість своєму партнеру, а також новій дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, стосунки, сім'я, планування вагітності, плануємо дитину, чоловік, тато, мама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як назвати дитину - право вибору лише її батьків, адже це їх чадо, вони за нього відповідають і мають повне право назвати хоч Януковичем, хоч Зеленськ

Імена, якими не можна називти дитину у жодному разі

Дитина | 23:55, 21.12.2020

Як назвати дитину - право вибору лише її батьків, адже це їх чадо, вони за нього відповідають і мають повне право назвати хоч Януковичем, хоч Зеленським (як би дивно це не звучало!).

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) виробляється клітинами плідного яйця, з яких потім формується плацента. Цей гормон складається з двох субодиниць

Коли і як робити тест на вагітність?

Я вагітна | 20:40, 27.11.2020

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) виробляється клітинами плідного яйця, з яких потім формується плацента. Цей гормон складається з двох субодиниць – альфа і бета. α-ХГЧ –­­ присутній в жіночому організмі завжди, а β-ХГЛ – характерний ли

Психологи наводять кілька ознак, які свідчать про те, що ваші стосунки не готові до появи дитини.

Як зрозуміти, що чоловік готовий до дітей?

Плануємо дитину | 07:00, 27.11.2020

Психологи наводять кілька ознак, які свідчать про те, що ваші стосунки не готові до появи дитини.

Вітамін Е: користь при підготовці до вагітності

Плануємо дитину | 14:00, 04.11.2020

Підготовка до зачаття та вагітності - важливий етап у житті майбутніх батьків. Під час планування вагітності лікар може призначити різноманітні вітаміни та добавки. Незамінним стане вітамін Е.

Чайлдфрі - визначена та усталена позиція. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому сучасні жінки відмовляються народжувати дітей?

Плануємо дитину | 18:00, 28.09.2020

Чайлдфрі - визначена та усталена позиція. Повідомляє сайт Наша мама.

Чого вам не вистачає для другого малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Страхи і сумніви: як зважитися народити другу дитину

Плануємо дитину | 17:00, 25.08.2020

Чого вам не вистачає для другого малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Не всім мамам легко зважитися на друге маля. Повідомляє сайт Наша мама.

Чому перший досвід материнства "блокує" бажання народити другого

Плануємо дитину | 18:00, 15.08.2020

Не всім мамам легко зважитися на друге маля. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: