Як зачати здорову дитину?

Adoption
Date
  • 589 Переглядів
Вчені рекомендують чоловікам кинути вживати алкоголь за шість місяців до зачаття, а жінкам за три місяці.

2811_13.jpg (32.85 Kb)

"Чоловіки повинні перестати вживати алкоголь за шість місяців до того, як робити зусилля по зачаття дитини, якщо вони хочуть, щоб у дитини було здорове серце. Ця порада опублікована у європейському кардіологічному журналі за підсумками розгляду 30 років досліджень, що проводилися в усьому світі. Проте, британські експерти закликають до обережності, стверджуючи, що цей огляд не надає ніяких доказів того, що потенційним батькам необхідно відмовитися від алкоголю повністю", - пише The Times.

Як показують дослідження, якщо чоловік вживав алкогольні напої за три місяці до зачаття, то ймовірність народження його дитини з пороком серця була на 44% вище, ніж якби він утримувався. Діти, батьки яких пиячили регулярно, вживаючи 5 і більше порцій алкоголю за один присід, на 52% частіше страждали від проблем з серцем.

"Вроджена вада серця є одним з найбільш поширених типів вроджених дефектів, які зачіпають приблизно вісім дітей з тисячі у Великобританії. Серед відомих причин - синдром Дауна, ліки, такі як деякі препарати від вугрової висипки, що приймаються під час вагітності, або краснуха, перенесена під час вагітності. У більшості випадків, однак, очевидної причини немає", - йдеться в публікації.

Вживання алкоголю жінками за три місяці до зачаття або в перші три місяці вагітності вчені пов'язують з 16-відсотковим підвищенням ймовірності виникнення вад серця.

"Непомірне вживання алкоголю потенційними батьками є ризикованим і небезпечним поведінкою, яка не тільки може збільшити ймовірність народження дитини з пороком серця, але і значно шкодить їх власного здоров'я", - зазначають дослідники.

"Вчені з Центрально-Південного університету в місті Чанша в Китаї рекомендують обом батькам відмовитися від алкоголю до того, як зробити зусилля по зачаттю дитини, а чоловікам слід припинити пити за 6 місяців до зачаття. Вживання алкоголю батьками в значній мірі пов'язано з ризиком вроджених вад серця у їх потомства, що підкреслює необхідність поліпшення інформованості про здоров'я для запобігання впливу алкоголю в період до і під час зачаття", - відзначають вчені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: планування вагітності, як зачати дитину, як завагітніти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виховувати дітей чоловічої статі виявилось складнішим інтелектуальним завданням, ніж виховувати дитину жіночої статі. Цього висновку дійшли науковці з

Народження сина б'є по інтелекту його батьків сильніше

Дитина | 12:10, 22.04.2024

Виховувати дітей чоловічої статі виявилось складнішим інтелектуальним завданням, ніж виховувати дитину жіночої статі. Цього висновку дійшли науковці з Чехії і Америки.

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклик

Важливість підтримки коханої людини під час вагітності

Вагітність та пологи | 11:20, 20.03.2024

Вагітність може бути фізично та емоційно важким періодом для майбутньої мами. Підтримка чоловіка грає вирішальну роль в тому, як жінка долає ці виклики. Партнер повинен бути готовий підтримувати жінку та приймати всі зміни, які відбуваються у її житт

Середній вік жінки, яка виношує первістка, наближається сьогодні до 30 років, у той час як на початку нульових жінки народжували, як правило, до 24 ро

Як підготуватися до вагітності: поради лікаря

Плануємо дитину | 06:20, 17.03.2024

Середній вік жінки, яка виношує первістка, наближається сьогодні до 30 років, у той час як на початку нульових жінки народжували, як правило, до 24 років. Рішення стати батьками залежить, зокремаі, і від соціальних чинників, проте зростання рівня обі

Насамперед це не просто послуга, а складний і відповідальний процес, який вимагає психологічної, медичної та правової підготовки. Ось деякі основні фа

Сурогатне материнство: куди звертатись в Україні?

Плануємо дитину | 11:20, 10.03.2024

Насамперед це не просто послуга, а складний і відповідальний процес, який вимагає психологічної, медичної та правової підготовки. Ось деякі основні факти, які ви повинні знати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: