Сурогатне материнство: куди звертатись в Україні?

Adoption
Date
  • 153 Переглядів
Насамперед це не просто послуга, а складний і відповідальний процес, який вимагає психологічної, медичної та правової підготовки. Ось деякі основні факти, які ви повинні знати.

9596_6.jpg (27.92 Kb)

Юридичні аспекти: Сурогатне материнство в Україні – легальна та безпечна процедура, що регулюється Законом “Про застосування допоміжних репродуктивних технологій та замінне материнство”.

Процес замовлення: Зазвичай він охоплює вибір сурогатної матері, медичну оцінку, укладення угоди між сторонами, проведення процедури штучного запліднення і вагітність, народження та передачу дитини замовникам.

Медичні аспекти: Сурмами, на вимогу лікарів, проходять фізичне та психологічне обстеження, щоб переконатися, що вони здорові та не мають патологій.

Психологічний момент: Важливо розуміти, що все це може бути емоційно складним процесом як для сурмам, так і для замовників, тому ми завжди дбаємо про належну психологічну підтримку.

Що стосується етичних питань, дитина, яка народжується в результаті ЕКЗ, вважається спорідненою лише з батьками-замовниками від моменту зачаття і не має жодних родинних зв’язків з сурогатною матір’ю.

Правові аспекти сурогатного материнства в Україні
Сурогатне материнство в нашій країні регулюється законодавством.

Основні положення, які варто розуміти:

- Анонімність учасників захищена законом, якщо вони не погоджуються на відкритий контакт.
- Процедура дозволена тільки гетеросексуальним парам, які мають медичні показання для цього.
- Вимагається письмова угода між сурмамою і батьками, яка повинна бути нотаріально засвідчена, визначати права й обов’язки сторін, умови винагороди, відповідальність за порушення, і процедуру передачі дитини батькам.
- Обов’язкова повна відмова сурогатної мами від будь-яких прав і обов’язків щодо дитини. Вона не несе жодної відповідальності за здоров’я і розвиток малечі після народження.
- Замовники вважаються єдиними та законними батьками дитини. Вони отримують свідоцтво про народження, де вказані тільки їх імена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сурогатне материнство в Україні


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

Більшість жінок планують вагітність, поки у них міцне здоров'я. З кожним роком після 35 кількість яйцеклітин в організмі жінки зменшується, відповідно

Чи можливо завагітніти у 45 років?

Плануємо дитину | 01:20, 03.05.2024

Більшість жінок планують вагітність, поки у них міцне здоров'я. З кожним роком після 35 кількість яйцеклітин в організмі жінки зменшується, відповідно і шанси завагітніти падають. Та це не означає, що жінка у 45 не може сама завагітніти і виносити зд

Психологи давно говорять про те, що соцмережі забирають у нас дорогоцінний час і можливість насолоджуватися життям. Часто замість того, щоб провести ч

Бажання мати дітей залежить від часу в інтернеті

Плануємо дитину | 14:50, 24.04.2024

Психологи давно говорять про те, що соцмережі забирають у нас дорогоцінний час і можливість насолоджуватися життям. Часто замість того, щоб провести час з коханою людиною: зробити романтичну вечерю, переглянути фільм чи просто поговорити про все на с

Виховувати дітей чоловічої статі виявилось складнішим інтелектуальним завданням, ніж виховувати дитину жіночої статі. Цього висновку дійшли науковці з

Народження сина б'є по інтелекту його батьків сильніше

Дитина | 12:10, 22.04.2024

Виховувати дітей чоловічої статі виявилось складнішим інтелектуальним завданням, ніж виховувати дитину жіночої статі. Цього висновку дійшли науковці з Чехії і Америки.

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог

Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

Плануємо дитину | 14:50, 26.03.2024

Чоловік може стати батьком у будь-якому віці, проте на піку фертильності перебуває у період від 20 до 30 років. Про це розповів лікар уролог-андролог Батор Гончиков.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: