Які аналізи потрібно здати перед пологами

Adoption
Date
  • 479 Переглядів
І які консультації пройти?

6113_556.png (415.97 Kb)

Збільшення у вазі
Регулярно зважуватися необхідно для того, щоб контролювати прибавку у вазі, яка не повинна бути занадто великою. У порівнянні з незначними збільшеннями на початку терміну, вже після 12 тижнів вони стають регулярними і складають приблизно по 0,5 кілограма в тиждень. За весь час вагітності середня надбавка у вазі складає близько 12 кілограм.

Регулярні вимірювання
В необхідні аналізи перед пологами входить вимірювання артеріального тиску. Перепади тиску уважно відстежуються, так як раптове підвищення може служити приводом для серйозних побоювань, оскільки може бути ознакою прееклампсії (пізнього токсикозу вагітності). Ультразвукове обстеження проходять усі вагітні жінки в обов'язковому порядку. Перед пологами породілля в останній раз повинна пройти УЗД і таких фахівців як окуліст, ЛОР, невропатолог і терапевт.

Загальні аналізи
Аналізи перед пологами обов'язково включають аналізи сечі і крові. Ці аналізи здаються вагітною жінкою регулярно. Кров на початку вагітності здається на визначення групи крові і присутність або відсутність анемії. Пізніше, на 16-18 тижні кров іноді здається для виявлення вад розвитку хребта у дитини. Перед пологами сеча і кров досліджується на наявність білка і цукру, які можуть бути ознаками пізнього токсикозу і діабету. Аналіз рідини, що оточує малюка, або так званий амніоцентез дозволяє виявити важкі захворювання, серед яких присутній синдром Дауна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, аналізи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Чи ризиковано народжувати дитину в лікарні в умовах пандемії COVID-19

Пологи | 05:00, 09.04.2021

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Найчастіше перше батьківство у чоловіків в Україні настає у 30 – 39 років: у Держстаті нарахували понад 135 тисяч таких чоловіків.

В якому віці українські чоловіки найчастіше стають батьками?

Сімейні справи | 08:00, 03.04.2021

Найчастіше перше батьківство у чоловіків в Україні настає у 30 – 39 років: у Держстаті нарахували понад 135 тисяч таких чоловіків.

Хоч кесарів і називають пологами, все ж не варто забувати, що це серйозна порожнинна операція. Показаннями до цієї операції можуть бути різні патологі

Корисні поради, як вести себе після кесарів розтину

Пологи | 05:00, 05.03.2021

Хоч кесарів і називають пологами, все ж не варто забувати, що це серйозна порожнинна операція. Показаннями до цієї операції можуть бути різні патології як з боку матері, так і з боку дитини. Починаючи від анатомічних особливостей (таких як вузький та

Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір полого

Вагітність і пологи: Як вибрати пологовий?

Вагітність та пологи | 10:00, 01.03.2021

Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір пологового будинку є одним з найбільш важливих при підготовці до пологів.

Дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий бу

Що взяти в пологовий будинок з медикаментів для новонародженого

Вагітність та пологи | 12:00, 28.02.2021

Дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий будинок для новонародженого.

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Переваги та недоліки епідуральної анестезії

Вагітність та пологи | 17:00, 26.01.2021

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Варто дотримуватись списку.

Які речі брати у пологовий будинок?

Пологи | 19:00, 15.12.2020

Варто дотримуватись списку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: