Три способи полегшити біль під час пологів

Adoption
Date
  • 290 Переглядів
Плюси, мінуси та можливі побічні реакції

41_crop.jpg (43.22 Kb)

Епідуральна анестезія. Знеболювальна речовина вводиться через катетер в простір перед твердою мозковою оболонкою, яка оточує спинний мозок, що дозволяє блокувати больові відчуття в нижній частині тіла. Популярність епідуральної блокади пояснюється її зручністю і ефективністю: знижуючи чутливість в нижній частині тіла, вона не пригнічує свідомість. Також вона робить пологи менш травматичними для дитини. Катетер залишається в перидуральному просторі (під твердою мозковою оболонкою) пацієнтки до завершення пологів - у міру слабшання дії анестетика можна вводити додаткові дози. Недоліками епідуральної анестезії є зниження активності родової діяльності (тимчасове затихання сутичок і потуг), можливість зниження артеріального тиску або розвитку алергічної реакції у породіллі. Теоретично можливо пошкодити мозкові оболонки, нервові стовбури або хребет при неправильному введенні катетера. Однак імовірність такої трагічної помилки мінімальна, оскільки кваліфікація працюючих в пологових відділеннях анестезіологів дуже висока.

Ін'єкція промедолу. Послабити больові відчуття дозволяє внутрішньовенна або внутрішньом'язова ін'єкція наркотичних анальгетиків, наприклад, промедолу. Будучи наркотичною речовиною, промедол проте має досить м'яку дію і не робить негативного впливу на дитину. Вводиться препарат тільки в кінці періоду розкриття або на початку періоду вигнання плода. Це пов'язано з тим, що дія препарату нетривала - всього 1,5-2 години, а вводити його можна тільки одноразово.

Місцева інфільтраційна анестезія. Проводиться після народження дитини. Вона викликає зниження тактильної і больової чутливості внутрішніх геніталій і промежини. Під час сутичок і перейм таке знеболення не має сенсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?Попереджаємо - це ознака ускладнених пологів

Як прееклампсія впливає на перебіг пологів

Пологи | 11:00, 11.05.2020

Попереджаємо - це ознака ускладнених пологів

На яких термінах пологи безпечні?

Як зберегти малюка при відшаруванні плаценти

Пологи | 19:00, 08.05.2020

На яких термінах пологи безпечні?

Чи можна підтвердити це лікарською практикою?

Сміятися чи довіряти: три цікавих міфи про пологи

Пологи | 15:00, 07.05.2020

Чи можна підтвердити це лікарською практикою?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: