Чи ризиковано народжувати дитину в лікарні в умовах пандемії COVID-19

Adoption
Date
  • 470 Переглядів
Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

0993_6.jpg (54.95 Kb)

Як написала гінекологиня Тетяна Осауленко, в найбільш уразливій групі населення з емоційної точки зору під час пандемії коронавірусу є вагітні. Абсолютно природною реакцією жінки перед пологами є бажання захистити свою дитину. А у час, коли у світі поширюється новий вид коронавірусу, майбутні мами приймають рішення народжувати вдома. За словами лікаря, домашні пологи не є хорошим варіантом.

"За останні 2 тижні в країні спостерігається різке підвищення домашніх пологів! І, як би це не здавалося хорошим варіантом, в умовах пандемії, це не так… Пологи – найбільш непередбачуваний фізіологічний процес! Ніколи не знаєш, що може піти не так", – написала Осауленко.

Гінекологиня наголосила, що безпечніше народжувати дитину в пологовому будинку.

Чи є можливість заразитися коронавірусом в пологовому будинку?
Ймовірність заразитися COVID-19 існує для кожної людини, якщо не дотримуватися дистанції між людьми і гігієни рук, скажімо. Навряд чи жінка буде народжувати дитину самостійно, адже треба запросити додому, щонайменше, акушера. Відтак ризик інфікуватися коронавірусом є.

"В пологових будинках підтримується високий рівень протиепідемічної безпеки для того, щоб захистити жінок і малюків від ризиків зараження", – наголосила гінекологиня.

Крім того, вона згадала, що малюка після народження треба оформити, надавши список документів.

Якщо медичні довідки відсутні, комісія може видати висновок лише після огляду малюка і жінки протягом 7 днів після пологів.

Тобто захистити дитину від контактів із зовнішнім світом – неможливо. Тому домашні пологи – це навряд чи найкращий варіант в умовах пандемії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, народжувати вдома, пологовий будинок, коронавірус, народжувати під час епідемії


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Жінок цікавить, чи можна народити самій після кесаревого розтину, через скільки можна вагітніти і скільки разів можливо проводити цю процедуру?

Скільки разів можна робити кесарів розтин?

Пологи | 10:00, 03.09.2021

Жінок цікавить, чи можна народити самій після кесаревого розтину, через скільки можна вагітніти і скільки разів можливо проводити цю процедуру?

Для кожної майбутньої мами період очікування малюка є дуже хвилюючим і стресовим. Адже вагітна усвідомлює, що доведеться відчути чималий біль для того

Як полегшити пологи і перейми

Пологи | 08:00, 02.09.2021

Для кожної майбутньої мами період очікування малюка є дуже хвилюючим і стресовим. Адже вагітна усвідомлює, що доведеться відчути чималий біль для того, аби привести на світ дитинку. Та є різна "секрети", як полегшити пологи і перейми.

Після кесаревого розтину на матці залишається рубець. З ним пов'язано багато міфів щодо повторної вагітності і пологів.Раніше вважалося, що після кеса

Міфи про пологи з рубцем на матці

Вагітність та пологи | 01:30, 02.09.2021

Після кесаревого розтину на матці залишається рубець. З ним пов'язано багато міфів щодо повторної вагітності і пологів.Раніше вважалося, що після кесаревого розтину жінка вже ніколи не зможе народити природним шляхом. Однак сучасна медицина це спрост

Вагітність і народження дитини - це завжди радісна подія для кожної сім’ї. З перших хвилин перебування в пологовому будинку, перш за все, майбутні мам

Перші пологи: Що повинна знати кожна майбутня мама?

Пологи | 08:00, 29.08.2021

Вагітність і народження дитини - це завжди радісна подія для кожної сім’ї. З перших хвилин перебування в пологовому будинку, перш за все, майбутні мами мають право на високу культуру медичного обслуговування.

ВІЛ-інфікована жінка, яка дотримується рекомендацій лікаря і приймає противірусні ліки, з імовірністю 99% народжує здорову дитину. Розповідаємо, чому

Чи можна жінкам з ВІЛ-інфекцією народжувати?

Вагітність та пологи | 19:00, 16.08.2021

ВІЛ-інфікована жінка, яка дотримується рекомендацій лікаря і приймає противірусні ліки, з імовірністю 99% народжує здорову дитину. Розповідаємо, чому так відбувається, і що для цього потрібно.

Поради наповнення вашої сумки в пологовий будинок

Збираємо речі в пологовий будинок

Вагітність та пологи | 19:00, 12.08.2021

Поради наповнення вашої сумки в пологовий будинок

Все про вагу плоду під час вагітності. Повідомляє сайт Наша мама.

Про що говорить вага плоду по УЗД?

Вагітність та пологи | 17:00, 12.08.2021

Все про вагу плоду під час вагітності. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: