Не переживайте, якщо ви ще незаміжня

Adoption
Date
  • 1809 Переглядів
У нас зараз тільки так і думають: якщо у вас немає чоловіка, значить з вами щось не так. Навіщо потрібен чоловік - мало хто пам'ятає. Але незаміжніх засуджують, і це, звичайно, отруює життя.
15_nezamizhnya.jpg (43.63 Kb)


1. Перестаньте виправдовуватися

Перше і найголовніше, що треба зробити - це перестати виправдовуватися. Перестати комусь пояснювати, чому ви не заміжня.

І заодно не розглядайте відсутність чоловіка як недолік - те, що для однієї жінки самотність, для іншої - свобода. Сьогодні величезна кількість жінок за 40 не хочуть заміж, або роблять свій вибір на користь гостьового шлюбу.

2. Ходіть на побачення

Відсутність чоловіка зовсім не означає відсутність чоловіка у вашому житті. І навіть якщо зараз немає того, з ким ви вступили у відносини, - на побачення ви ходити зобов'язані! Будь-якій жінці необхідно чоловічу увагу. Побачення не означає секс.

Воно взагалі нічого не означає, крім того, що вам приємно спілкуватися (якщо неприємно, побачення можна перервати в будь-який момент). Якщо вам немає з ким сходити на побачення - зареєструйтеся на сайті знайомств. Там, звичайно, багато дивних персонажів, але їх і взагалі в житті багато. А сходити в кіно або посидіти в кафе з приємним співрозмовником - чому ні?

3. Балуйте себе

Це - не надмір, а нестача любові! Величезна діра в душі, дефіцит. Таким жінкам настільки хочеться бути коханими, що вони думають: «Ось зараз я наздожену його, і як полюблю!» - в надії, що він відповість взаємно. А якщо чоловік не дасть у відповідь те, що їй потрібно, - вона буде страждати, ображатися і пред'являти йому рахунок - за свою «безумовну» любов. Тому, якщо ви відчуваєте в собі величезний запас любові - так віддайте її собі: приділіть собі час, зробіть добре, побалуйте себе. Є величезна кількість наших жіночих радостей, які у кожної свої і які ви самі собі можете забезпечити, не чекаючи, що це зробить хтось з боку.

4. Знайдіть захоплення до душі

Це може бути все, що завгодно - від малювання олією до танців на жердині, від йоги до походів в гори, від катання на лижах до стояння на голові. Головне, щоб це вам подобалося. Повірте: якщо ваше життя стане насиченим, активним і цікавим, вам буде просто ніколи страждати. І до того ж підвищитися шанс зустріти того самого чоловіка.

5. Складіть на себе характеристику

Не треба зациклюватися на тому, що ви не заміжня! У вас маса інших характеристик: може, ви печете пряники, може, у вас талія 60 см або ноги 120, може, у вас кришталевий голос... Можете сісти і скласти список того, що вас якось презентує - пунктів на 100 хоча б. А що така багатогранна персона в даний момент не зможемо... Ну, комусь, значить, скоро сильно пощастить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дівчина, жінка, незаміжня, думки, психологія, відносини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити діте

10 важливих порад для мам дівчаток

Мама | 14:50, 27.02.2024

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про

Дітям потрібна не ідеальна, а щаслива мама - психологи

Мама | 11:20, 27.02.2024

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про виховання дітей, роздивляємося милі картинки, уявляємо собі, як будемо вчити дитину з перших років ж

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Чому батькам не варто сваритися, коли дитина поруч?

Сімейні справи | 10:30, 26.02.2024

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: