6 фактів про бісексуалів

Adoption
Date
  • 258 Переглядів
Бісексуали - це люди, яким подобаються партнери як протилежної, так і своєї статі.
9275_bisexual.jpg (44.05 Kb)


1. Вони не підраховують партнерів стосовно статі. Це не змагання «зроби ці числа однаковими», багато хто взагалі не рахуюють партнерів або задовольняються малою їх кількістю за все життя.

2. Для цього непотрібно займатися сексом при першій-кращій нагоді. Людина може мати звичайну орієнтацію і не займатися сексом. Або бісексуальну - і теж не займатися сексом. Важливо лише розуміти, хто привертає увагу.

3. Вони вміють приймати рішення. Якщо ти сьогодні будеш їсти піцу в одному кафе, а завтра в іншому, чи означає це, що ти не можеш нічого вирішити? Звичайно, ні. Те ж і з бісексуальністю.

4. Вони рідко змінюються. За статистикою, в США і Великобританії лише 8-10% бісексуалів згодом схиляються до партнерів однієї з двох статей.

5. Вони зраджують не частіше інших. Поширена думка, що бісексуали люблять зради. Нічого подібного! У когось високе лібідо, у когось низьке, хтось зраджує, а хтось ні. Як і всі.

6. Можна бути бісексуалом в звичайних відносинах. Жінка не перестає бути бісексуальною, якщо вона з'їхалася з чоловіком. Орієнтація сама по собі нікуди не пропадає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, бісексуальність, факти, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як так вийшло, що жінки 18-30 років незаймані, і для кого вони бережуть себе?

30 років, а ще незаймана - це проблема?

Психологія | 23:30, 19.09.2018

Як так вийшло, що жінки 18-30 років незаймані, і для кого вони бережуть себе?

Будь-які картинки, які з'являються у вашій голові, тут же починають реалізовуватися. Якісь швидше, якісь повільніше, але всі вони працюють. І якщо ваш

Реалізувати бажання за допомогою візуалізації 

Психологія | 22:00, 19.09.2018

Будь-які картинки, які з'являються у вашій голові, тут же починають реалізовуватися. Якісь швидше, якісь повільніше, але всі вони працюють. І якщо ваші картинки про красу, здоров'я і багатство, то і в житті ви незабаром виявите саме ці складові. Але

Це, мабуть, прикмета, яка дійсно працює.

Чим дорожчий гаманець, тим більше буде в ньому грошей?

Психологія | 20:30, 19.09.2018

Це, мабуть, прикмета, яка дійсно працює.

Використаний тампон або прокладка - видовище не для людей зі слабкими нервами. І якщо це побачить ваш коханий, у нього може бути шок і огида.

Викидайте відразу засоби гігієни, коли живете разом з хлопцем

Психологія | 22:00, 18.09.2018

Використаний тампон або прокладка - видовище не для людей зі слабкими нервами. І якщо це побачить ваш коханий, у нього може бути шок і огида.

Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?

Чому люди роками терплять один одного?

Сімейні справи | 00:20, 18.09.2018

Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?

Університет Чикаго встановив: люди, які скаржаться на відчуття самотності, поводяться особливим чином. Вони, наприклад, сідають далі від друзів або рі

Самотність запускає механізм самозбереження

Психологія | 22:00, 17.09.2018

Університет Чикаго встановив: люди, які скаржаться на відчуття самотності, поводяться особливим чином. Вони, наприклад, сідають далі від друзів або рідних. Їх особистий простір в принципі більше, ніж у інших. Тенденція до дистанціювання відноситься н

Інтроверти - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Для інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, в

Інтроверсія - психічний розлад, а не риса характеру

Психологія | 22:00, 14.09.2018

Інтроверти - тип особистості, орієнтований «всередину» або «на» себе. Для інтровертів характерна поведінка, більш пов'язана з комфортною самітністю, внутрішніми роздумами і переживаннями, творчістю або спостереженням за процесом. Інтроверти стримані,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: