Хто більше втрачає інтерес до сексу?

Adoption
Date
  • 1457 Переглядів
Британські вчені з університету Саутгемптона провели нове дослідження, спрямоване на вивчення сексуального інтересу у сучасних громадян, і його результати виявилися досить цікавими.
1290_baiduzhist.jpg (17.42 Kb)

В опитуванні, що зачіпає сексуальну сферу життя, взяли участь понад 10 тисяч добровольців. Як виявилося, жінки в чотири рази частіше за чоловіків втрачають інтерес до сексу у відносинах, які тривають понад рік. В цьому винні різноманітні причини - соціальні та особисті фактори, а також проблеми зі здоров'ям і сексуальне насильство в минулому.

Виявилося, що одна з шести жінок і один з 33 чоловіків на певному моменті свого життя постраждали від сексуального насильства. Жінки часто відмовляються від сексу, якщо в будинку знаходяться маленькі діти. Іноді вони втрачають емоційний контакт або відчувають сором при бажанні обговорити з партнером сексуальні фантазії. Це негативно впливає на лібідо, що в підсумку провокує серйозні проблеми у відносинах.

Часто на інтерес до сексу впливає вік людини, наприклад, чоловіки стають незацікавленими в інтимному плані відносин в період від 35 до 44 років, а жінки - від 55 до 64 років. Тільки 15% чоловіків, які перебували в довгострокових відносинах, відзначили, що не мали сексуального потягу три і більше місяців поспіль, а жінок з такою думкою виявилося більше - 34%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: байдужість, незацікавленість, секс, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за гор

Ознаки, які вказують, що ви готові до нових романтичних відносин

Психологія | 22:00, 12.10.2018

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за горами.

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Який він, чоловічий і жіночий флірт?

Психологія | 22:00, 11.10.2018

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: