Хто більше втрачає інтерес до сексу?

Adoption
Date
  • 1565 Переглядів
Британські вчені з університету Саутгемптона провели нове дослідження, спрямоване на вивчення сексуального інтересу у сучасних громадян, і його результати виявилися досить цікавими.
1290_baiduzhist.jpg (17.42 Kb)

В опитуванні, що зачіпає сексуальну сферу життя, взяли участь понад 10 тисяч добровольців. Як виявилося, жінки в чотири рази частіше за чоловіків втрачають інтерес до сексу у відносинах, які тривають понад рік. В цьому винні різноманітні причини - соціальні та особисті фактори, а також проблеми зі здоров'ям і сексуальне насильство в минулому.

Виявилося, що одна з шести жінок і один з 33 чоловіків на певному моменті свого життя постраждали від сексуального насильства. Жінки часто відмовляються від сексу, якщо в будинку знаходяться маленькі діти. Іноді вони втрачають емоційний контакт або відчувають сором при бажанні обговорити з партнером сексуальні фантазії. Це негативно впливає на лібідо, що в підсумку провокує серйозні проблеми у відносинах.

Часто на інтерес до сексу впливає вік людини, наприклад, чоловіки стають незацікавленими в інтимному плані відносин в період від 35 до 44 років, а жінки - від 55 до 64 років. Тільки 15% чоловіків, які перебували в довгострокових відносинах, відзначили, що не мали сексуального потягу три і більше місяців поспіль, а жінок з такою думкою виявилося більше - 34%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: байдужість, незацікавленість, секс, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідники відкрили спосіб, який дозволить стерти неприємні спогади.

Як блокувати погані спогади

Психологія | 22:00, 21.01.2019

Дослідники відкрили спосіб, який дозволить стерти неприємні спогади.

Психологи розповіли, що людям не можна обговорювати своє особисте життя навіть з найближчими друзями. Чому так - читайте далі.

Не варто з друзями обговорювати своє особисте життя

Сімейні справи | 09:30, 20.01.2019

Психологи розповіли, що людям не можна обговорювати своє особисте життя навіть з найближчими друзями. Чому так - читайте далі.

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя

Про інтимне життя жінки можна дізнатися по її ході

Психологія | 00:20, 19.01.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя у жінок.

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Як синдромом хронічної втоми пов'язаний зі стресом

Психологія | 22:00, 18.01.2019

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Звички, які потрібно розвинути в новому році

Психологія | 22:00, 17.01.2019

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити со

Як правильно розмовляти зі своїм домашнім улюбленцем

Психологія | 22:00, 16.01.2019

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити собаці життя.

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які са

Чому варто завести кішку

Сімейні справи | 20:30, 16.01.2019

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які саме - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: