Про сексуальне життя розповість дата народження

Adoption
Date
  • 735 Переглядів
Знаючи дату народження людини, можна розрахувати число його сексуальності. Наприклад, візьмемо дату: 10. 03. 1994 - 1+0+0+3+1+9+9+4 = 27 = 2+7=9.
9676_seksualne_zhittya.jpg (30.81 Kb)

Одиниця завжди впевнена в собі, підтягнута і приваблива. Однак за красивим фасадом часто приховується егоїстична натура, в ліжку зосереджена на задоволенні власних потреб. Їх практично неможливо спокусити - вони завжди вирішують самі з ким, де і коли. У сексі «одиниці» прагнуть домінувати

Двійка орієнтована на тактильний контакт і спільність інтересів з партнером - це запорука гармонії в сексі. Чим комфортніше «двійці» в парі, тим більш відкрита вона буде в ліжку. Люди цього типу завжди уважні до бажань партнера, ніжні і вважають за краще довгі попередні ласки бурхливому сексу.

Трійка від природи дуже сексуально приваблива, любить спокушати. Сміла та відкрита до сексуальних експериментів: готова втілювати різні фантазії, як свої, так і партнера. Віддає перевагу спонтанному і бурхливому сексі. Через постійний пошук яскравих відчуттів, схильна до зрад.

Четвірка зовні зазвичай сексуально неприваблива. Часто сприймає секс виключно як продовження роду. Не тільки невміла в ліжку, але і схильна до консерватизму: мінімум поз, секс за розкладом. Рідко серед «четвірок» зустрічається інша крайність: ніяких заборон і кордонів. Тоді вони пускаються «у всі тяжкі»: пробують всі види інтимних відносин і збиваються з рахунку в кількості партнерів.

П'ятірка - часто бісексуальна. Любить і вміє зробити приємність партнеру. Дуже сексуально приваблива ззовні, і при цьому морально «розпущена»: легко погоджується на інтимну близькість, не гребує разовими зв'язками, любить пробувати все екзотичне: від партнерів інших рас до втілення найсміливіших сексуальних фантазій.

Шістка майже завжди ззовні сексуально приваблива, але не схильна спокушати. Відрізняється вірністю партнеру і гидливістю по відношенню до випадкових зв'язків. Націлена на гармонію як в особистих, так і в інтимних відносинах, але схильна використовувати секс як заохочення або покарання.

Сімка не володіє вираженою сексуальністю. Вона вважає ерогенну зону мозком партнера, тому секс сприймає радше як життєву необхідність. Сексуальні вміння набуває з необхідності стати кращою, ніж з бажання. Йде на сексуальні експерименти скоріше не для задоволення, а для отримання нової інформації. Схильна бути вірною і вимагає того ж від партнера.

Вісімка сексуальну привабливість міряє товщиною гаманця і статусом: чим дорожче і успішніше виглядає людина, тим вона привабливіша в інтимному плані. Вони чудові коханці й люблять секс, якщо їх не відволікає прибуткова справа.

Часто вірні партнерові не з моральних міркувань, а тому, що зайняті бізнесом, а не пошуком новизни в інтимних стосунках.

Дев'ятка воліє сексу романтику. Для її чутливої душі важливий антураж і почуття, а не тваринна пристрасть. Не схильна до одноразових зв'язків і зрад, оскільки довго «притираються» в парі, щоб змогти насолодитися інтимною близькістю. Якщо гармонія досягнута, «дев'ятка» буде щосили намагатися догодити партнеру і погодитися виконати будь-які його бажання та фантазії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, сексуальне життя, дата народження, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за гор

Ознаки, які вказують, що ви готові до нових романтичних відносин

Психологія | 22:00, 12.10.2018

Нове кохання приходить тоді, коли людина внутрішньо до неї готова. Однак є певні моменти у вашому житті, які підкажуть, що доленосна зустріч не за горами.

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Який він, чоловічий і жіночий флірт?

Психологія | 22:00, 11.10.2018

Дослідники з Бакнеллского університету вивчили жіночу і чоловічу стратегію залучення уваги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: