Про сексуальне життя розповість дата народження

Adoption
Date
  • 878 Переглядів
Знаючи дату народження людини, можна розрахувати число його сексуальності. Наприклад, візьмемо дату: 10. 03. 1994 - 1+0+0+3+1+9+9+4 = 27 = 2+7=9.
9676_seksualne_zhittya.jpg (30.81 Kb)

Одиниця завжди впевнена в собі, підтягнута і приваблива. Однак за красивим фасадом часто приховується егоїстична натура, в ліжку зосереджена на задоволенні власних потреб. Їх практично неможливо спокусити - вони завжди вирішують самі з ким, де і коли. У сексі «одиниці» прагнуть домінувати

Двійка орієнтована на тактильний контакт і спільність інтересів з партнером - це запорука гармонії в сексі. Чим комфортніше «двійці» в парі, тим більш відкрита вона буде в ліжку. Люди цього типу завжди уважні до бажань партнера, ніжні і вважають за краще довгі попередні ласки бурхливому сексу.

Трійка від природи дуже сексуально приваблива, любить спокушати. Сміла та відкрита до сексуальних експериментів: готова втілювати різні фантазії, як свої, так і партнера. Віддає перевагу спонтанному і бурхливому сексі. Через постійний пошук яскравих відчуттів, схильна до зрад.

Четвірка зовні зазвичай сексуально неприваблива. Часто сприймає секс виключно як продовження роду. Не тільки невміла в ліжку, але і схильна до консерватизму: мінімум поз, секс за розкладом. Рідко серед «четвірок» зустрічається інша крайність: ніяких заборон і кордонів. Тоді вони пускаються «у всі тяжкі»: пробують всі види інтимних відносин і збиваються з рахунку в кількості партнерів.

П'ятірка - часто бісексуальна. Любить і вміє зробити приємність партнеру. Дуже сексуально приваблива ззовні, і при цьому морально «розпущена»: легко погоджується на інтимну близькість, не гребує разовими зв'язками, любить пробувати все екзотичне: від партнерів інших рас до втілення найсміливіших сексуальних фантазій.

Шістка майже завжди ззовні сексуально приваблива, але не схильна спокушати. Відрізняється вірністю партнеру і гидливістю по відношенню до випадкових зв'язків. Націлена на гармонію як в особистих, так і в інтимних відносинах, але схильна використовувати секс як заохочення або покарання.

Сімка не володіє вираженою сексуальністю. Вона вважає ерогенну зону мозком партнера, тому секс сприймає радше як життєву необхідність. Сексуальні вміння набуває з необхідності стати кращою, ніж з бажання. Йде на сексуальні експерименти скоріше не для задоволення, а для отримання нової інформації. Схильна бути вірною і вимагає того ж від партнера.

Вісімка сексуальну привабливість міряє товщиною гаманця і статусом: чим дорожче і успішніше виглядає людина, тим вона привабливіша в інтимному плані. Вони чудові коханці й люблять секс, якщо їх не відволікає прибуткова справа.

Часто вірні партнерові не з моральних міркувань, а тому, що зайняті бізнесом, а не пошуком новизни в інтимних стосунках.

Дев'ятка воліє сексу романтику. Для її чутливої душі важливий антураж і почуття, а не тваринна пристрасть. Не схильна до одноразових зв'язків і зрад, оскільки довго «притираються» в парі, щоб змогти насолодитися інтимною близькістю. Якщо гармонія досягнута, «дев'ятка» буде щосили намагатися догодити партнеру і погодитися виконати будь-які його бажання та фантазії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, сексуальне життя, дата народження, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідники відкрили спосіб, який дозволить стерти неприємні спогади.

Як блокувати погані спогади

Психологія | 22:00, 21.01.2019

Дослідники відкрили спосіб, який дозволить стерти неприємні спогади.

Психологи розповіли, що людям не можна обговорювати своє особисте життя навіть з найближчими друзями. Чому так - читайте далі.

Не варто з друзями обговорювати своє особисте життя

Сімейні справи | 09:30, 20.01.2019

Психологи розповіли, що людям не можна обговорювати своє особисте життя навіть з найближчими друзями. Чому так - читайте далі.

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя

Про інтимне життя жінки можна дізнатися по її ході

Психологія | 00:20, 19.01.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних експериментів медикам вдалося визначити по ході, наскільки активним є інтимне життя у жінок.

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Як синдромом хронічної втоми пов'язаний зі стресом

Психологія | 22:00, 18.01.2019

Люди, які страждають від синдрому хронічної втоми, можуть відчувати дуже високі рівні візуального стресу, ніж здорові люди.

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Звички, які потрібно розвинути в новому році

Психологія | 22:00, 17.01.2019

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити со

Як правильно розмовляти зі своїм домашнім улюбленцем

Психологія | 22:00, 16.01.2019

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити собаці життя.

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які са

Чому варто завести кішку

Сімейні справи | 20:30, 16.01.2019

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які саме - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: