Про сексуальне життя розповість дата народження

Adoption
Date
  • 469 Переглядів
Знаючи дату народження людини, можна розрахувати число його сексуальності. Наприклад, візьмемо дату: 10. 03. 1994 - 1+0+0+3+1+9+9+4 = 27 = 2+7=9.
9676_seksualne_zhittya.jpg (30.81 Kb)


Одиниця завжди впевнена в собі, підтягнута і приваблива. Однак за красивим фасадом часто приховується егоїстична натура, в ліжку зосереджена на задоволенні власних потреб. Їх практично неможливо спокусити - вони завжди вирішують самі з ким, де і коли. У сексі «одиниці» прагнуть домінувати

Двійка орієнтована на тактильний контакт і спільність інтересів з партнером - це запорука гармонії в сексі. Чим комфортніше «двійці» в парі, тим більш відкрита вона буде в ліжку. Люди цього типу завжди уважні до бажань партнера, ніжні і вважають за краще довгі попередні ласки бурхливому сексу.

Трійка від природи дуже сексуально приваблива, любить спокушати. Сміла та відкрита до сексуальних експериментів: готова втілювати різні фантазії, як свої, так і партнера. Віддає перевагу спонтанному і бурхливому сексі. Через постійний пошук яскравих відчуттів, схильна до зрад.

Четвірка зовні зазвичай сексуально неприваблива. Часто сприймає секс виключно як продовження роду. Не тільки невміла в ліжку, але і схильна до консерватизму: мінімум поз, секс за розкладом. Рідко серед «четвірок» зустрічається інша крайність: ніяких заборон і кордонів. Тоді вони пускаються «у всі тяжкі»: пробують всі види інтимних відносин і збиваються з рахунку в кількості партнерів.

П'ятірка - часто бісексуальна. Любить і вміє зробити приємність партнеру. Дуже сексуально приваблива ззовні, і при цьому морально «розпущена»: легко погоджується на інтимну близькість, не гребує разовими зв'язками, любить пробувати все екзотичне: від партнерів інших рас до втілення найсміливіших сексуальних фантазій.

Шістка майже завжди ззовні сексуально приваблива, але не схильна спокушати. Відрізняється вірністю партнеру і гидливістю по відношенню до випадкових зв'язків. Націлена на гармонію як в особистих, так і в інтимних відносинах, але схильна використовувати секс як заохочення або покарання.

Сімка не володіє вираженою сексуальністю. Вона вважає ерогенну зону мозком партнера, тому секс сприймає радше як життєву необхідність. Сексуальні вміння набуває з необхідності стати кращою, ніж з бажання. Йде на сексуальні експерименти скоріше не для задоволення, а для отримання нової інформації. Схильна бути вірною і вимагає того ж від партнера.

Вісімка сексуальну привабливість міряє товщиною гаманця і статусом: чим дорожче і успішніше виглядає людина, тим вона привабливіша в інтимному плані. Вони чудові коханці й люблять секс, якщо їх не відволікає прибуткова справа.

Часто вірні партнерові не з моральних міркувань, а тому, що зайняті бізнесом, а не пошуком новизни в інтимних стосунках.

Дев'ятка воліє сексу романтику. Для її чутливої душі важливий антураж і почуття, а не тваринна пристрасть. Не схильна до одноразових зв'язків і зрад, оскільки довго «притираються» в парі, щоб змогти насолодитися інтимною близькістю. Якщо гармонія досягнута, «дев'ятка» буде щосили намагатися догодити партнеру і погодитися виконати будь-які його бажання та фантазії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, сексуальне життя, дата народження, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Колір малюнка дитини розповість про його відчуття.

Колір малюнка передає емоції малюка

Психологія | 15:30, 16.07.2018

Колір малюнка дитини розповість про його відчуття.

Психологи кажуть, що важливий не тільки розмір самого малюнка, а й розмір окремо взятих деталей.

Психологія дитячого малюнка: деталі мають значення

Психологія | 14:00, 16.07.2018

Психологи кажуть, що важливий не тільки розмір самого малюнка, а й розмір окремо взятих деталей.

5 порад із його книги

Топ-5 порад, як усім подобатися

Психологія | 10:00, 15.07.2018

5 порад із його книги "Розроби приємну особистість".

Годинник, як і інші речі, може розповісти про характер людини.

Що про вас розкаже наручний годинник

Психологія | 22:00, 13.07.2018

Годинник, як і інші речі, може розповісти про характер людини.

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.

Чому жінки покидають чоловіків?

Сімейні справи | 00:20, 13.07.2018

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.


Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Дитина | 10:00, 12.07.2018

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: