Колір очей може розказати про характер людини

Adoption
Date
  • 623 Переглядів
Колір очей розкаже про людину.
8047_ochi.jpg (29.83 Kb)


1. Кароокі - природжені лідери. Навіть якщо внутрішньо вони в чомусь сумніваються, зовні цього помітно не буде. Вони завжди виглядають впевненими в собі, наполегливими і готовими до досягнення цілей. Чим темніші очі у людини, тим активніше працює мозок.

2. Блакитноокі люди тактовні і схильні до дотримання пристойності. Разом з тим вони розумні і сильні. До того ж йдеться як про моральну, так і про фізичну силу. Блакитноокі легше переносять біль і повільніше п'яніють.

3. Якщо у вас зелені очі, то, швидше за все, ви життєрадісна людина з креативним мисленням. Ви володієте внутрішньою гармонією і викликаєте симпатію.

4. Сірі очі вважаються різновидом блакитних. Світлий відтінок говорить про скритності. Люди зі світло-сірими очима не стануть відкриватися першому зустрічному, вони будуть довго перевіряти співрозмовника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: колір очей, Очі, психологія, характер


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Синдром дефіциту уваги в дитини впливає на доросле життя

Психологія | 17:00, 02.03.2021

Відповідно до огляду, опублікованого 24 лютого в JAMA Psychiatry, дитячий діагноз синдрому дефіциту уваги / гіперактивності (СДУГ) пов'язаний з підвищеним ризиком подальшого психотичного розладу.

Ознаки та особливості біполярного розладу

Психологія | 14:15, 02.03.2021

Головною ознакою цього психічного розладу є різкі перепади настрою.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: