Флірт вважається зрадою?

Adoption
Date
  • 1369 Переглядів
Відповідно до спеціального дослідження американських науковців, мистецтвом флірту володіють далеко не всі люди.
5465_flirt.jpg (47.78 Kb)


У самому дослідженні брали участь більше 100 студентів. Академіки з них сформували пари, і дали можливість поспілкуватися протягом 10-12 хвилин.

І виявилося, що тільки 18% дівчат змогли зрозуміти, коли з ними фліртував хлопець. А ось серед юнаків щасливчиків виявилося більше - 36%.

На думку, академіків, флірт - це своєрідна гра, коли дві особи симпатизують один одному, правда іноді буває, що тільки один з них проявляє симпатію.

Як стверджують фахівці, багатьом жінкам природа заклала мистецтво флірту або легкого кокетства. Якщо людина зовсім не вміє, але дуже хоче навчитися, то він цілком здатний освоїти дані навички.

Експерти підкреслюють, що фліртувати навіть дуже корисно. Оскільки флірт - одна з психологічних потреб людини.

Варто відзначити, що флірт, не в якому разі, не можна віднести до зради, тому що це звичайна форма спілкування між людьми і можливість отримати певні емоції. Також флірт не можна прирівняти до сексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: флірт, відносини, психологія, зрада


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Академіки провели експеримент, який продемонстрував, що представниці прекрасної статі, які мають дуже багато друзів і родичів, можуть дожити до глибок

Довго житимуть жінки, які мають безліч друзів і рідних

Психологія | 22:00, 21.03.2019

Академіки провели експеримент, який продемонстрував, що представниці прекрасної статі, які мають дуже багато друзів і родичів, можуть дожити до глибокої старості.

Якщо вірити психологам, впевненість в собі закладається ще в дитинстві. Що ж для цього можуть зробити батьки - читайте далі.

Як закласти в дитині впевненість у собі

Сімейні справи | 12:30, 21.03.2019

Якщо вірити психологам, впевненість в собі закладається ще в дитинстві. Що ж для цього можуть зробити батьки - читайте далі.

Міжнародна команда вчених провела жорстокий експеримент для того, щоб довести: негативні емоції підривають довіру між людьми. Фахівці з Університету Ц

Як настрій впливає на рівень довіри

Психологія | 22:00, 20.03.2019

Міжнародна команда вчених провела жорстокий експеримент для того, щоб довести: негативні емоції підривають довіру між людьми. Фахівці з Університету Цюріха і їх голландські колеги запросили добровольців і постаралися викликати у них пригнічувані емоц

Якщо ви молода мама, маєте сили і хочете розвиватися, або ж вам набридло сидіти у декреті, тоді варто відвідати спеціальні бізнес-ланчі для матерів.

Бізнес-ланчі для матусь - відпочинок від декрету

Мама | 14:00, 20.03.2019

Якщо ви молода мама, маєте сили і хочете розвиватися, або ж вам набридло сидіти у декреті, тоді варто відвідати спеціальні бізнес-ланчі для матерів.

Деякі звуки можуть впливати на психоемоційний стан людини, викликаючи незвичайний неврологічний розлад - мізофонія. Його виявили американські дослідни

Звуки, які негативно впливають на психіку

Психологія | 22:00, 19.03.2019

Деякі звуки можуть впливати на психоемоційний стан людини, викликаючи незвичайний неврологічний розлад - мізофонія. Його виявили американські дослідники.

Наукові співробітники Університету штату Меріленд встановили взаємозв'язок між стресами, які переносить чоловік, і ймовірністю розвитку шизофренії у м

Від яких батьків народжуються шизофреніки

Мама | 09:30, 19.03.2019

Наукові співробітники Університету штату Меріленд встановили взаємозв'язок між стресами, які переносить чоловік, і ймовірністю розвитку шизофренії у майбутнього малюка.

Співробітники Геттінгенського медичного центру, Німеччина, з'ясували, що мозок творчих людей заважає їм заробляти. До таких висновків вчені прийшли пі

Чому творчі люди заробляють мало

Психологія | 22:00, 18.03.2019

Співробітники Геттінгенського медичного центру, Німеччина, з'ясували, що мозок творчих людей заважає їм заробляти. До таких висновків вчені прийшли після проведення досліджень за участю 24-х представників різних професій.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: