Поширені проблеми сексуального характеру у жінок

Adoption
Date
  • 1348 Переглядів
Жінки, перш ніж відчути оргазм, проходять через три стадії, у кожній з яких можливі проблеми: сексуальне бажання (лібідо), збудження, зволоження геніталій (виділення змазки). Приблизно 2/3 жінок відчувають час від часу проблеми з досягненням збудження або оргазму. З віком число сексуальних проблем у жінок, на відміну від чоловіків, знижується. Докладніше про кожну стадію.

7671_8stmrfi.jpg (86.26 Kb)


Сексуальне бажання
Відсутність сексуального бажання спостерігається частіше у жінок у віці 20-30 років. Про що це говорить? Про те, що після народження дитини лібідо у жінки знижується. На відсутність бажання можуть впливати різні фактори, такі як тривожність, стрес, виснаження, перевтома, психологічна травма, різні захворювання. Для усунення проблем, пов'язаних зі стресом і перевтомою, потрібна спільна робота з партнером, а якщо випадок серйозний, то втручання фахівця. Іноді для підвищення лібідо використовується гормонотерапія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік Кім Кардашьян балотується в президенти (ФОТО)

Порушення і виділення змазки
Стадія порушення включає приплив крові до вагіни, матки, клітора. Вагіна розширюється і збільшується, із клітором відбувається міні-ерекція. Що збільшився приплив крові викликає секрецію прозорої слизової рідини, яка робить проникнення більше легким і безболісним. Якщо чоловік поспішає, і здійснює проникнення раніше, це призводить до больових відчуттів і втрати збудження.

У жінок після менопаузи порушується виділення змащення, а також стають тонше і втрачають еластичність стінки вагіни. Це впливає на сексуальне життя. Ситуація ускладнюється в разі таких захворювань, як діабет, високий кров'яний тиск, при використанні антиестрогенних медикаментів та опромінення при лікуванні раку. Замінити природне змащення можна різними способами. Це можуть бути лубриканти, вагінальні креми з гормонами естрогену і тестостерону, вагінальні супозиторії з вітаміном Е. Доброю мастилом служить і слина. Недолік мастила і втрата еластичності вагіни менш виражені у жінок, які ведуть регулярне статеве життя.

Оргазм.

Навіть при успішному проходженні попередніх стадій деякі жінки не можуть досягти оргазму. У такому випадку фахівці рекомендують поекспериментувати зі своїм тілом під час мастурбації. У такому випадку жінка може вивчити, які ритми і натиснення їй необхідні для досягнення оргазму, а потім поділитися своїм досвідом з партнером.

Серед сексуальних проблем також виділяють вагінізм. Це відносно рідкісне розлад. М'яз біля основи вагіни сильно стискається при введенні в неї будь-якого об'єкта, будь то пеніс, або палець, або тампон. Зазвичай зустрічається у молодих жінок. Проблема носить психологічний характер і вимагає втручання фахівця.

Паркет аверсія - крайня форма фригідності, що виникла в результаті насильницьких сексуальних дій по відношенню до жінки. Лікування вимагає інтенсивної психо-і сексотерапии.

Сексуальні проблеми у жінок носять більшою мірою психологічний, ніж фізіологічний характер. Пам'ятайте, що в будь-якому випадку при виникненні будь-яких проблем необхідно проконсультуватися з фахівцем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, жіночі проблеми, оргазм, збудження, сексуальне бажання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі
Кілька обов'язкових правил!

Що потрібно пам'ятати про секс після пологів

Секс | 13:00, 06.04.2020

Кілька обов'язкових правил!

І як щодо контрацептивів?

Коли після пологів можна починати займатися сексом

Секс | 16:00, 28.01.2020

І як щодо контрацептивів?

Якщо ви відновили інтимне життя, це питання варто простудіювати якнайшвидше

Чи можна завагітніти одразу після пологів

Післяпологовий період | 19:00, 08.01.2020

Якщо ви відновили інтимне життя, це питання варто простудіювати якнайшвидше


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: