Медики перерахували проблеми зі здоров'ям у підлітків, які ведуть статеве життя

Adoption
Date
  • 430 Переглядів
У світі близько 12 млн дівчат-підлітків у віці 15-19 років щорічно реєструються як породілля, із них 770 тис. дівчаток віком до 15 років народжують щороку. Про це повідомив Центр громадського здоров’я України.

7522_4.jpg (22.67 Kb)

Дослідження показали, що кожен четвертий юнак у віці 13-17 років і кожна восьма дівчина мали досвід статевих стосунків. При цьому, кожен десятий із них почав статеве життя у 12 років і раніше.

Правильно визначили шляхи запобігання інфікування ВІЛ лише 17 % опитанних.

У ЦОЗ зазначили, що рання вагітність і пологи є основною причиною смерті 15-19-річних дівчат у всьому світі. У переліку ускладнень відзначені такі грізні стани для здоров’я, як розвиток еклампсії, післяпологового ендометриту і системних інфекцій.

Матері-підлітки 10-19 років мають більший ризик розвитку ускладнень і у реальному житті ці ускладнення зустрічаються у даній віковій категорії частіше, ніж у жінки у віці 20-24 років.

ВООЗ зазначає, що сексуальне здоров’я необхідно розглядати як складову здоров’я людини. Сюди входить комплекс, який складається з фізичного, емоційного, психічного і соціального стану.

У ЦОЗ зазначають, що сексуальне виховання безпосередньо впливає на демографію країни. Стан репродуктивного здоров’я сьогоднішніх дітей і підлітків безпосередньо впливатиме на демографічні процеси майбутніх 10-15 років. У зв’язку з цим, повідомляють у центрі, особливої уваги заслуговує питання сексуальної освіти дітей і підлітків. І ключова роль, на думку ЦОЗ, належить системі освіти.

Як приклад наведено сексуальну освіту у трьох країнах Євросоюзу.

Так, в Австрії навчання сексуальності є обов’язковим у школах із 1970 р. Розпочинається у початковій школі та інтегрується в уроки біології, німецької та релігійної освіти.

У Бельгії такий предмет із 1984 р. включений до шкільної програми і є частиною шкільних оцінок, а в Чехії сексуальна культура викладається з 1972 р., починаючи з другого класу початкової школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, підлітки, секс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зараз усім непросто: ми хвилюємося, переживаємо, і логічно, що наше інтимне життя теж страждає від цього. А коли не можеш розслабитися, не виходить і

Стрес і секс: Чому у постійному стресі не варто відмовлятись від задоволення?

Секс | 10:00, 06.03.2023

Зараз усім непросто: ми хвилюємося, переживаємо, і логічно, що наше інтимне життя теж страждає від цього. А коли не можеш розслабитися, не виходить і насолоджуватися. Якщо ти відчуваєш труднощі з сексом через все, що навалилося, давай спробуємо трохи

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в том

Секс після пологів: Як отримувати задоволення?

Післяпологовий період | 10:00, 05.03.2023

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в тому, що секс пройде гладко у всіх сенсах. Якщо ви поки не відчуваєте бажання, не варто квапити події.

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеко

Сучасні методи контрацепції: про що не можна забувати?

Секс | 10:00, 20.01.2023

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеколог Інна Ейсмонт.

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Чи нормально це - еротичні фантазії: Вони корисні чи шкідливі?

Секс | 07:00, 18.01.2023

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Як стрес і перевтома впливають на інтимне життя чоловіка?

Здоров'я | 05:00, 18.01.2023

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лі

Вітаміни для підвищення жіночого лібідо

Мама | 10:00, 17.01.2023

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лібідо турбує саме вас або сильно відрізняється від рівня вашого партнера і це викликає у вас страждан

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг

Як лібідо впливає на жіноче життя і чому воно зникає?

Здоров'я | 10:00, 16.01.2023

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг». Про те, що має знати про нього кожна дівчина, розповідає лікар-гінеколог Юлія Мудра.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: