Як планують стать дитини в Японії

Adoption
Date
  • 2637 Переглядів
planirovanie-pola-rebenka_2.jpg

Одні хочуть дівчинку, а інші - хлопчика. Існують різноманітні методи, завдяки яким можна постаратися досягти бажаного, серед них досить відомий японський метод планування статі майбутньої дитини.
Даний спосіб використовується з давнини, тоді японці вірили, що долю людини визначає наперед число, місяць, рік і час її появи на світ. Тому дати народження молодих ретельно аналізувалися на предмет їх сумісності ще на етапі вступу в шлюб. Природно, що планування статі дитини просто не могло обійтися без цих дат.

Японський календар, за яким можна розрахувати стать як планованого дитини, так і вже зачатої, грунтується на місяці народження батьків планованого малюка. У спеціальній таблиці по одній стороні вказується місяць народження батька, а на іншій - матері. На перетині ліній, проведених від цих дат, знаходиться ще одне число, зіставивши яке з місяцем зачаття дитини можна отримати його майбутню передбачувану стать. Все досить просто і занадто доступно для того, щоб напевно збуватися. На багатьох сайтах сьогодні японський метод визначення статі представлений у вигляді інтерактивного калькулятора, де достатньо лише ввести місяця народження батьків.

Процес планування статі досить захоплюючий, однак виняткових гарантій даний метод не дає. Скептичне ставлення викликає той факт, що в країні безліч пар мають різностатевих дітей, народжених, відповідно і зачатих, в один і той же місяць, але в різні роки. А такого за японськими таблицями не може бути в принципі. Крім того, у ряді країн планування статі має вирішальне значення, наприклад, в Китаї, де друга дитина просто не дозволена державою. Якби в руках людей була б надійна інформація, що дозволяє отримати спадкоємця саме бажаної статі, то під загрозу було б поставлено все майбутнє людства. Поки науці не відомі достовірні способи планування статі дитини. Можливо, що це на краще, так як природа не дарма зробила це питання загадкою для людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, сімейні справи, планування сім'ї, стать дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Метеочутливим людям потрібно бути обережними

Сімейні справи | 16:00, 25.02.2021

Лютневі морози змінюються на відлигу. Перепади температури негативно впливають на метеочутливих людей.

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: