Зміна прізвища після весілля: що якщо залишити дівоче?

Adoption
Date
  • 375 Переглядів
Якщо скоро весілля, а ви думаєте чи брати нареченого прізвище, чи залишити своє дівоче - так от, вчені довели, що це негативно вплине на мужність чоловіка.
9330_divoche_prizvisze.jpg (50.78 Kb)


Дослідження проводили вчені Університету Невади. Вони опитали майже 10 000 пар, більшість з яких були досить молодими. Чоловіки вважали своїх жінок набагато могутніміши, амбітниміши та цілеспрямованішими, якщо ті не брали спільне прізвище. Не так вже й погано? Але на цьому тлі самі представники чоловічої статі часто опускали руки і відходили від прийняття внутрішньосімейних рішень, віддаючи «кермо влади» своїм дружинам. Причому це стосувалося як вибору кольору стін на кухні, так і переїзду в інше місто або вибору школи для дитини. Рано чи пізно чоловік починає болісно сприймати це домінування і стає іпохондриком, що призводить вже не тільки до психологічних проблем, а й цілком фізичних недуг.

Такі результати ясно говорять, що в сучасному суспільстві все ще сильні традиційні гендерні установки й оцінки. Багато хто вважає, що дружина з дівочим прізвищем є домінуючою, головною у стосунках. А згодом рано чи пізно цей дивний висновок робить і сам чоловік.

Джерело: http://tvoymalysh.com.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, весілля, дівоче прізвище, чоловік, дослідження, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Криза у відносинах, у чому причина - читайте далі.

Чому виникає втома у відносинах?

Сімейні справи | 00:20, 16.03.2018

Криза у відносинах, у чому причина - читайте далі.

Ознаки цвілі, яка знищує ваш будинок і ваше здоров'я.

Цвіль, яка негативно впливає на ваше здоров'я та будинок

Сімейні справи | 15:30, 15.03.2018

Ознаки цвілі, яка знищує ваш будинок і ваше здоров'я.

Речі, які обожнюють і цінують жінки від коханої людини.

Речі, які мають значення для жінок

Сімейні справи | 00:20, 15.03.2018

Речі, які обожнюють і цінують жінки від коханої людини.

Якщо ви хочете, щоб дитина швидше заговорила, а її мова з пелюшок була правильною і красивою, намагайтеся відразу починати з нею правильно спілкуватис

Психологи не радять "сюсюкатися" з дітьми

Дитина | 09:00, 14.03.2018

Якщо ви хочете, щоб дитина швидше заговорила, а її мова з пелюшок була правильною і красивою, намагайтеся відразу починати з нею правильно спілкуватися, стверджують психологи.

Які пари попадають в зону ризику стосовно розлучення - читайте далі.

Який шлюб може розпастися?

Сімейні справи | 00:20, 14.03.2018

Які пари попадають в зону ризику стосовно розлучення - читайте далі.

Діти, які не бояться сперечатися з батьками, простіше сприймають тиск однолітків в школі і інших колективах. Як не дивно, такі діти навіть рідше підда

Неочікувано: дітям корисно сваритися з батьками

Сімейні справи | 10:00, 13.03.2018

Діти, які не бояться сперечатися з батьками, простіше сприймають тиск однолітків в школі і інших колективах. Як не дивно, такі діти навіть рідше піддаються спокусі спробувати алкоголь і наркотики. Про це заявили вчені з університету Вірджинії.

Існує думка, що чоловіків дуже легко завести, і в ліжку вони невибагливі. Однак насправді певні речі в поведінці потенційної партнерки можуть відштовх

Речі, які відлякують чоловіків в сексі

Сімейні справи | 00:20, 13.03.2018

Існує думка, що чоловіків дуже легко завести, і в ліжку вони невибагливі. Однак насправді певні речі в поведінці потенційної партнерки можуть відштовхнути чоловіків, убивши в них сексуальне бажання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: