Чи варто відмовлятися від щеплень

Adoption
Date
  • 169 Переглядів
Вакцина (від лат. Vacca - корова) - це медичний препарат, необхідний для створення імунітету до певних хвороб. Вона робиться з ослаблених або вбитих мікроорганізмів або продуктів їх життєдіяльності, а також з частин їх клітин - словом, з усього того, на що імунітет може відреагувати виробленням захисних антитіл.

9642_0pr1.jpg (23.04 Kb)

Плюси вакцинації

У СРСР, в якому щеплення робилися кожній дитині без згоди на те батьків або опікунів, спалахів небезпечних захворювань не було. Поліомієліт і коклюш в основному обходили малюків стороною, а якщо і торкалися їх, то діти хворіли в легкій формі і без ускладнень. У 2010 році, на хвилі відмови від щеплень, в нашу країну завезли поліомієліт з інших країн і інфекція швидко поширилася серед жителів. Лікарі терміново стали вакцинувати дітей і приїжджих - саме так і вдалося погасити спалах. Вакцини, незважаючи на всі суперечливі думки про них, дійсно запобігають спалахам епідемій смертельно небезпечних захворювань.

Які хвороби загрожують нещепленому малюкові?

Поліомієліт. Симптоми: судоми, висока температура, паралічі, блювота. Причому параліч залишається на все життя - дитина стає інвалідом.

Туберкульоз. Симптоми: кашель, температура. У легенях утворюються порожнини, які потім рубцюються. Через це порушується дихання і приплив кисню до тканин і органів малюка. У наслідку через гіпоксію дитина може відставати в розвитку.

Коклюш. Симптоми: висока температура, нападоподібний кашель, що доводить дитину до блювоти. Часто протікає з ускладненнями - пневмонією, втратою слуху і зору.

Паротит. Симптоми: підвищення температури, ураження привушних залоз. Захворювання особливо небезпечно для хлопчиків - в дорослому віці вони можуть стати безплідними.

Гепатит. Вірусне захворювання, що вражає печінку. Симптоми: температура, жовтушність шкіри. Через порушення роботи печінки настає інтоксикація всього організму.

Мінуси вакцинації

І все ж вакцина не так безпечна, як раніше вважали лікарі. Через те, що в кров потрапляє чужорідний білок, а також консерванти, у дитини можуть виникнути ускладнення:

Алергічні реакції, іноді досить важкі.

Порушення роботи нервової системи - енцефаліт (запалення тканини мозку), менінгіт (запалення оболонок мозку), аутизм.

Місцеві реакції - запалення і набряк клітковини в області введення вакцини. Статистично достовірних даних по ускладненнях від щеплень так і не існує, оскільки лікарі не поспішають реєструвати такі випадки, а мами просто не поінформовані про те, що через вакцину можуть виникнути ускладнення.

Наслідки відмови від щеплень

В разі відмови від щеплень дитині можуть відмовити:

у в'їзді в країну, для якої обов'язково мати певні щеплення
в прийомі в загальноосвітній заклад на час епідемії.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Відмова від щеплень в звичайний час, поза епідемії, не є причиною відмови прийому дитини в дитячий садок або школу або при постановці в електронну чергу! Це грубе порушення закону! Якщо вас торкнулася ця позиція лікарів або співробітників дитячих садків, ви можете подати скаргу безпосередньо в департамент охорони здоров'я чи освіти.

Вакцинація - дуже спірне на сьогоднішній день питання, тому батьки самі повинні зважити всі за і проти і прийняти відповідальне рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: прививки, щеплення, вакцина, вакцинація, хвороби дітей, ускладнення, відмова від щеплень


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Академіки розповіли, що всі вакцини від онкології створюються з власної крові пацієнта.

Кого будуть прищеплювати вакциною від раку

Хвороби | 23:00, 25.12.2018

Академіки розповіли, що всі вакцини від онкології створюються з власної крові пацієнта.

Столбняк - острая, очень смертельная болезнь нервной системы, вызванная бактерией Clostridium tetani, нервными токсинами. Эта бактерия встречается во

Почему стоит вакцинироваться от столбняка?

Хвороби | 17:41, 30.10.2018

Столбняк - острая, очень смертельная болезнь нервной системы, вызванная бактерией Clostridium tetani, нервными токсинами. Эта бактерия встречается во всем мире в почве и в кишечнике животных и человека. Бактерия также может лежать в спокойной форме в

Необхідно розуміти, що кір - високо контагіозна (простіше кажучи, дуже заразна) інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом.

Кір: чим небезпечна відмова від вакцинації?

Хвороби | 08:00, 09.10.2018

Необхідно розуміти, що кір - високо контагіозна (простіше кажучи, дуже заразна) інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом.

Грип - небезпечна і важка інфекційна хвороба. Протікає з високою температурою, і якщо її не долікувати, то наслідки можуть бути плачевними.

Навіщо робити щеплення школярам?

Школярі | 08:00, 29.09.2018

Грип - небезпечна і важка інфекційна хвороба. Протікає з високою температурою, і якщо її не долікувати, то наслідки можуть бути плачевними.

Чи можна робити дитині щеплення, якщо у неї нежить і кашель? Багато хто робить імунний паспорт дитини. Що це таке?

Чи можна робити щеплення, якщо дитина хвора?

Дитина | 12:30, 20.09.2018

Чи можна робити дитині щеплення, якщо у неї нежить і кашель? Багато хто робить імунний паспорт дитини. Що це таке?

Які симптоми повинні перелякати матусь? Повідомляє сайт Наша мама.

Ускладнення після вакцинації: на що звертати увагу?

Щеплення | 11:36, 22.08.2018

Які симптоми повинні перелякати матусь? Повідомляє сайт Наша мама.

Усім батькам, які роблять своїм дітям вакцинацію, відомо, що зараз у поліклініках є лише індійська вакцина. Саме вона найчастіше призводить до різнома

МОЗ оновило календар профілактичних щеплень для дітей

Щеплення | 10:00, 02.08.2018

Усім батькам, які роблять своїм дітям вакцинацію, відомо, що зараз у поліклініках є лише індійська вакцина. Саме вона найчастіше призводить до різноманітних, часом дуже серйозних ускладнень. А ось якісної бельгійської чи французької вакцини не знайде

Коментарі до новини

 Коментує: Татьяна Горбачева  | 1.02.2019 - 12:50
Вакцина-это ввод ГМО вирусов, изменяющих геном человека уровне и его сознание. Их придумали для регулирования численности человечества. Миллиарды новых форм вирусов выпускают из лабораторий, а потом предлагают вакцинироваться. По аналогии с компьютерными вирусами -программисты пишут программы-вирусы,заражают ими сеть, а потом пишут программы-антивирусники и продают их, дорого. Ребенок не может решить сам, поэтому карма за причинение вреда своему ребенку вакцинацией ляжет на плечи родителей.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: