Поганий настрій батька затримує розвиток дитини

Adoption
Date
  • 562 Переглядів
Хто б міг подумати!

6101_384.jpg (72.69 Kb)

Депресивна або стресова поведінка батька впливає на розвиток дітей в довгостроковій перспективі. Зокрема, настрій тата впливає на розвиток мовлення дитини, а все тому, що діти уважно зчитують вербальні і невербальні сигнали, що виходять від батька, причому хлопчики виявляються більш чутливими, ніж дівчатка.

"Дослідження показало, що стрес, який виходить від батька, надавав негативний вплив на когнітивний і мовленнєвий розвиток дітей у віці від двох до трьох років", - йдеться в дослідженні Мічиганського університету. Мова відстає аж до того, як малюку виповниться п'ять років, тільки тоді розрив починає згладжуватися.

Батьківська депресія пов'язана з поведінкою дитини: чим більший стрес відчуває тато, тим гірше поводиться маля. А в довгостроковій перспективі страждають і соціальні навички дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини, тато


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Психологи розповіли, чому варто завчасно прикрашати ялинку

Сімейні справи | 12:00, 01.12.2021

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Чому зберігати гроші в спальні - недобре?

Сімейні справи | 10:00, 01.12.2021

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільн

Українці зізналися, у якому віці втрачали цноту, і чи зрада - причина розірвати шлюб

Сімейні справи | 05:00, 01.12.2021

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільного додатку. Так, експерти опитали 1060 українців та дізналися все про сексуальне життя респондентів

Найкращий спосіб зустріти новий рік нестандартно і відволіктися від щоденної метушні – вирушити у подорож.

Куди поїхати у подорож з дітьми у новорічні свята 2022 року

Дитина | 23:00, 30.11.2021

Найкращий спосіб зустріти новий рік нестандартно і відволіктися від щоденної метушні – вирушити у подорож.

Які помилки роблять жінки у стосунках з чоловіками?

Сімейні справи | 21:00, 30.11.2021

"Якщо він любить мене - він все зрозуміє без слів", "він здогадається сам" ... Це типові жіночі помилки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: