Чи правда, що всі діти народжуються блакитноокими?

Adoption
Date
  • 1172 Переглядів
При появі на світ малюка, у батьків, зазвичай, виникає питання - на кого ж схожий немовля? Не багато хто знає про те, що новонародженому завжди потрібен якийсь час для того, щоб адаптуватися до навколишнього середовища і прийняти своє нормальне облич.

7089__7.jpg (19.27 Kb)

Відразу після народження у дитини може бути трохи неправильної форми голова, причому, навіть з деякими деформаціями, великий животик, набряклі груди, кирпатий або злегка скошений носик тощо. Всі ці відхилення з часом зникають. Але особливий інтерес, як правило, привертають очі немовляти. Діти дуже часто народжуються блакитноокими, але пізніше колір очей змінюється.

Насамперед, за будовою око немовляти нічим не відрізняється від ока дорослої людини і за функціональністю нагадує фотокамеру, яка за допомогою зорових нервів відправляє інформацію у мозок. Структура ока розділена на частини - це кришталик і рогівка, які виконують функції об'єктива і сітківка - чутлива оболонка, що працює за таким же принципом, що й фотоплівка. При народженні очі дитини ще не здатні працювати повноцінно. Тільки до першого року життя продуктивність зорових органів дитини наполовину наближається до норми дорослого.

Що ж до кольору очей, то він пропорційний змісту меланіну - пігменту райдужної оболонки ока. Тобто, колір очей змінюється саме під час появи меланіну. Відбувається це до 2-3-х років після народження. Чим більше меланіну, тим темніший колір очей. Сама кількість речовини обумовлена спадковістю.

Трапляються й такі випадки, коли народжуються близняти із різним кольором очей. Це ще раз підтверджує факт, що природа дуже креативна панянка.

Наприклад, у голлівудської подружньої пари Анни Пакуін і Стівена Мойера (серіал "Реальна кров") народилися такі діти: кароокий темноволосий хлопчик і блакитноока світленька блакитноока світленька дівчинка.

20120911-anna-02.jpg

anna_paquim_and_stephen_moyer_1b05c232.jpg

За матеріалами "Дом знаний".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, колір очей, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Чому потрібно займатися інтимною гімнастикою

Вагітність та пологи | 11:00, 24.01.2020

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: