Переведення годинника може спровокувати викидень

Adoption
Date
  • 1563 Переглядів
Обережно, любі вагітні!Повідомляє сайт Наша мама.

pozamatkoptomi-prichini-naslidki.jpg (27.19 Kb)

Експерти вважають, що даний феномен пов'язаний з незначними змінами, які денне світло викликає в циркадних ритм людини - наші внутрішні годинники. Різниці навіть в одну годину досить для збільшення ризику інфаркту, як було доведено вченими раніше, а тепер дослідники вперше вирішили оцінити вплив переведення годинників на фертильність жінки. Вони оцінили успіхи 1 654 пацієнток, які проходили через ЕКО в клініках з лікування безпліддя з 2009 по 2012 роки. Всі жінки раніше вже стикалися з викиднем. Їх розділили на три групи в залежності від часу імплантації ембріона, тобто приміщення його в матку.
 
Дослідники з Бостонського університету виявили, що у жінок істотно збільшується ризик викидня, якщо трансплантація ембріона здійснюється протягом 21 дня після переведення годинників на літній час, коли стрілки переводяться на годину вперед. Розвиток цих вагітностей порівняли з тим, як протікає вагітність після імплантацій ембріона в літній і зимовий час. Відзначимо, що той же самий підвищений ризик викидня спостерігалося і серед жінок, які пройшли через процедуру протягом трьох тижнів після осіннього переведення годинників на годину назад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не варто забувати про вітамін Е, якщо плануєте вагітність
 
Автори дослідження вважають, що отримані ними висновки допоможуть десяткам тисяч пар, які проходять через специфічні процедури в клініках з лікування безпліддя, інформативно планувати час проведення процедури, що знизить ризик викидня і підвищить ймовірність успішної вагітності та пологів.

Джерело: medikforum.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, зачаття, викидень, годинник, дослідження


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: