Перша вагітність: як позбутися страхів?

Adoption
Date
  • 1747 Переглядів
Непотрібно переживати, вагітним не можна хвилюватися. Після народження немовля, всі попередні страхи відійдуть на задній план.
4563_persha_vagitnist.jpg (13.88 Kb)


1. Страх пологів

Чим ближче підходить заповітний термін, якого ти чекала з нетерпінням, тим ясніше ти розумієш: "Я не боягузка, але я боюся". І чого? Розслабся! Цей страх - найнедоцільний з усіх.

2. Що робити з дитиною?

Як не дивно, більшість новоспечених матусь, на щастя, не топлять свій скарб у ванні і не пеленають його догори ногами. Мабуть, до цього причетний інстинкт материнства. У будь-якому випадку, навіть якщо ти впевнена, що справишся з малюком самостійно, заздалегідь май під боком номер телефону лікаря або досвідченої подруги чи рідних. Попередь, що будеш дзвонити в будь-який час доби. Розуміння тобі гарантовано.

3. Страх народити нездорову дитину

Ймовірно, саме це - головний Дамоклів меч, який має намір отруювати твоє існування всі 9 місяців. А винні лікарі і розумні книжки. Мабуть, статистика, з роду тієї, що дитина з синдромом Дауна народжується "всього" в однієї з 100 вагітних, яким за 35 років, покликана заспокоїти майбутню матір.

4. Втратити привабливість

Ніякий це не егоїзм. Немає нічого дивного в тому, що ти хочеш виглядати красивою мамою. Для деяких жінок страх втратити фігуру - єдине, що заважає їм створити потомство. І, на жаль, після народження першої дитини, багатьох дійсно злегка "розносить". Боятися цього непотрібно, а потрібно боротися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: перша вагітність, вагітність, вагітна, страхи, страх перед пологами


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: