Який вік та час найкраще підходять для вагітності

Adoption
Date
  • 1532 Переглядів
Успішно завагітніти, виносити без проблем і народити абсолютно здорового малюка - це мрія більшості жінок, які планують мати дітей. Якщо до цього додати, що дитина буде всім забезпечена, сім'я не буде ні в чому бідувати, виходить ідеальна теорія. Коли ж настає цей ідеальний час?
28_vagitnist.jpg (33.05 Kb)

З фізіологічної точки зору найбільш підходящий вік для вагітності та пологів - це період з 21 до 35 років. У 25 років в організмі запускаються біологічні процеси старіння. У 27 років у жінки замість 12 овуляцій на рік відбувається всього 8-9. У 35 років кількість овуляцій скорочується до 5-6. Завагітніти цілком можливо, але зробити це більш проблематично.

До природного старіння репродуктивної функції приєднується букет хронічних захворювань, які самим негативним чином впливають на виношування вагітності і пологи. Малюк може народитися ослабленим, недоношеним. Перші пологи в 27-28 років - це практично однозначно кесарів розтин, відновлювальний період після якого займає досить тривалий час.

Навіть здоровий спосіб життя не є гарантією, що жінка зможе народити в 35 років. Закінчивши вищий навчальний заклад, отримавши високий рівень освіти, більшість жінок мріють знайти хороше місце роботи, зробити блискучу кар'єру, підготувати матеріальну базу і тільки потім подумати про народження дітей. З психологічної точки зору вони до цього абсолютно готові, але фізіологію неможливо обдурити. Жоден фахівець не зможе дати гарантію, що вагітність настане, жінка її вдало виносить і народить абсолютно здорового малюка.

Безумовно, що сучасні методи медичної допомоги дозволяють жінці сподіватися на сприятливий результат. У європейських країнах прийнято народжувати першу дитину в 35-40 років, коли в матеріальному і психологічному плані жінка до цього найбільш готова. Але невблаганні цифри статистики свідчать, що кожна друга пара залишається бездітною, у кожної третьої пари маля народжується з фізичними або психічними відхиленнями. Відповідно до цього жінка повинна вибирати найбільш підходящий час для пологів з урахуванням фізіологічних особливостей, і лише потім орієнтуватися на матеріальний і психологічний аспект.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, поради, жінка, планування вагітності


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: