Хочу маля. Коли після викидню можна планувати зачаття?

Adoption
Date
  • 15435 Переглядів
Дуже часто жінки після викидню перебувають у постійній депресії, їм не хочеться заново боротися за радість стати мамою. Але не варто так просто здаватися, адже лікарі стверджують, що викидень - не вирок, після нього треба робити нові спроби зачати маля. Але коли саме?
Фахівці рекомендують почекати 4-6 місяців, перш ніж намагатися зачати дитину знову. Парі слід обов'язково звернутися до лікаря за порадою і обговорити ситуацію між собою.Рішення щодо другої спроби зачати дитини має бути ухвалене незабаром після першого викидню. У жіночому організмі овуляція може відбутися через 21 день після викидню. Від рішення жінки залежить, чи варто користуватися протизаплідними засобами.
Якщо прийнято рішення відкласти другу спробу, парі необхідно знати, які контрацептиви слід використовувати. Консультація з лікарем - необхідна.

Як вберегти себе від викидню?

Більшість викиднів трапляються, як вважають, через неправильний розвиток плоду. Але інші фактори також можуть відігравати важливу роль.
При викидні корисно взяти аналіз крові на антитіла до краснухи. Якщо результати виявляться негативними, пацієнтку необхідно вакцинувати; спроби зачаття можна почати лише через місяць.

Будь-які хронічні хвороби можуть вплинути на успішний результат вагітності, особливо цукровий діабет та інші захворювання, що вимагають постійного прийому ліків. Також негативно на планування вагітності можуть позначитися захворювання, що передаються статевим шляхом. Якщо робота матері пов'язана з хімічними речовинами, необхідно переконатися, що вони не є небезпечними для розвивається дитини.

Якщо перша вагітність закінчилася викиднем, багато пар турбуються, чи можна вести статеве життя під час другої вагітності. Немає доказів, що
заняття сексом призводять до викидню. Але багато лікарів рекомендують не вести статеве життя у разі загрози переривання вагітності.
Слід також розумно дотримуватися гігієни харчування і не спілкуватися з людьми, які кашляють, чхають тощо.

Крім того, будь-яка жінка з серйозним недоліком або надлишком ваги ризикує мати проблеми під час вагітності. Тому, якщо це можливо, треба навчитися тримати вагу у нормальній нормі. Збалансована дієта повинна бути частиною загальної турботи про себе в період до зачаття.

Повторний викидень чи нова вагітність

Після викидню більшість жінок не залишають надій і намагаються завагітніти вдруге. Але, на жаль, деякі втрачають дитину і під час другої вагітності. Вважають, що однією з причин повторного викидню може бути відторгнення плоду материнським організмом. Материнська імунна система сприймає плід як чужорідне тіло і тому атакує його.

Можливе лікування: якщо є підозра на відторгнення плоду, обом батькам запропонують зробити аналізи крові. Якщо ж вам все-таки вдалося завагітніти, то краще почекати до 12 тижнів вагітності перш ніж поширювати цю новину. Лікар зможе зробити ультразвукове дослідження на ранніх термінах вагітності. Сильне биття серця плоду в 7 тижнів - дуже позитивний ознака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: викидень, зачаття, вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В чому її важливість? Повідомляє сайт Наша мама.

Чому потрібно стежити за овуляцією для настання вагітності

Зачаття | 13:00, 20.10.2020

В чому її важливість? Повідомляє сайт Наша мама.

Поради майбутнім мамам. Повідомляє сайт Наша мама.

П'ять правил вагітності після лікування кісти яєчників

Зачаття | 17:00, 18.10.2020

Поради майбутнім мамам. Повідомляє сайт Наша мама.

Яким чином? Повідомляє сайт Наша мама.

Харчування чоловіка перед зачаттям впливає на здоров'я дитини

Зачаття | 19:00, 15.10.2020

Яким чином? Повідомляє сайт Наша мама.

Що впливає на шанси? Повідомляє сайт Наша мама.

Яка у вас можливість народити близнюків: 7 фактів

Зачаття | 20:00, 12.10.2020

Що впливає на шанси? Повідомляє сайт Наша мама.

Що можуть зробити батьки? Повідомляє сайт Наша мама.

Як попередити генетичні захворювання у дитини

Зачаття | 13:00, 09.10.2020

Що можуть зробити батьки? Повідомляє сайт Наша мама.

Про що треба пам'ятати? Повідомляє сайт Наша мама.

Як швидко зачати дитину: 7 порад майбутнім батькам

Зачаття | 12:00, 08.10.2020

Про що треба пам'ятати? Повідомляє сайт Наша мама.

Коли планувати другого малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим "ідеальна" 4-річна різниця у віці між дітьми

Зачаття | 11:00, 28.09.2020

Коли планувати другого малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: