Після коронавірусу люди страждають серцевою недостатністю

Adoption
Date
  • 1343 Переглядів
Вчені отримали новий доказ негативного впливу перенесеної коронавирусної інфекції на серце.


Вплив коронавірусу на серцеДослідники Медичної школи Вашингтонського університету в Сент-Луїсі представили дані про те, що перенесений коронавірус може безпосередньо вражати серце. Вони встановили, що інфекція здатна стати "вбивцею" клітин серцевого м'яза, а також руйнувати м'язові волокна, відповідальні за скорочення серцевого м'яза. Наслідком цього стає розвиток серцевої недостатності.

Провідний автор дослідження, доцент медицини Корі Дж. Лавін, зауважив, що негативний вплив перенесеного коронавірусу на серце не є відкриттям. Однак було не дуже зрозуміло, чи пов'язано це з прямою інфекцією серця або пояснюється системною запальною реакцією. Вивчаючи дію вірусу на моделях серцевої тканини, дослідники визначили, що серце може бути самостійною мішенню коронавірусу - загибель клітин і втрата волокон серцевого м'яза можуть відбуватися навіть при відсутності запалення.

Доктор Лавін підкреслив, що COVID-19 унікальний за впливом на серцевий м'яз. Він викликає іншу імунну відповідь в серці в порівнянні з іншими вірусами. Чому - вчені поки не розуміють.

"Навіть у молодих людей, що переносять коронавірус з легкими симптомами, пізніше можуть розвинутися проблеми з серцем, що обмежують їхню фізичну активність. Необхідні додаткові дослідження, щоб зрозуміти точну причину їх походження і визначитися з терапією. Інакше в майбутньому нас чекає масштабна епідемія хвороб серця", - заявив доктор медичних наук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коронавірус, серце, здоров'я, вплив на організм


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера

Генна терапія для лікування дитячої сліпоти

Дитина | 11:00, 21.04.2021

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера. Це ціле сімейство спадкових захворювань сітківки.

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяполо

Чому вагітним загрожує серцева недостатність?

Вагітність та пологи | 10:30, 21.04.2021

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяпологову кардіопатію.

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимпто

Синдром, який може виникнути у дитини після COVID-19

Дитина | 21:00, 20.04.2021

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимптомній формі, частіше відзначається специфічний запальний синдром.

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом.

Інтимне життя та менопауза: як бути жінці

Мама | 20:30, 19.04.2021

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом. Крім того, це і хороше фізичне навантаження, і профілактика судинних захворювань.

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по с

Пандемія коронавірусу призвела до більшої кількості мертвонароджених дітей

Вагітність та пологи | 12:00, 19.04.2021

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по січень 2021 року. Дослідження, які стосувалися виключно впливу інфекції SARS-CoV-2, не ввійшли в цей

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: