Чи впливає безлад в будинку на стан здоров'я людини?

Adoption
Date
  • 7565 Переглядів
Коли речі в будинку лежать не на місці, складно знайти те, що потрібно в конкретний момент. Простіше сходити в магазин і купити нові предмети. Це поступово призводить до захаращення, а безлад впливає на здоров'я. Чому так відбувається, якими способами можна вийти з ситуації?

3210_5.jpg (44. Kb)

Ми живемо в суспільстві, яке постійно споживає. Багато людей піддаються рекламі, набувають речі, які їм не потрібні. Потім вони відчувають стрес від того, що не можуть прийняти рішення, що робити з предметом.

До сумнівів наводять деякі думки:

- Можливо, мені це колись знадобиться.
- Я витратив на покупку значну суму.
- Предмет нагадує про щасливі моменти в моєму житті.
- Не виключено, що я знову влізу в цей наряд.

Як безлад позначається на здоров'ї

Деякі способи впливу на організм можуть викликати здивування:

- Хронічне відволікання. Життя в захаращеному навколишньому середовищі стомлює мозок. Людина постійно відволікається від своїх дій, її увагу відволікається на об'єкти навколо. Це може вплинути на продуктивну роботу або розслабляючий відпочинок.
- Перевантаження. Серед безладу людина відчуває підвищене занепокоєння. З'являються сором і самокритика з приводу стану будинку. Все це призводить до депресії.
- Гормональний збій. Стрес, який виникає при захаращенні, провокує викид кортизолу. Цей гормон погіршує фізичний стан.
- Відчуття небезпеки пожежі, що діє на нервову систему. Воно з'являється, коли речі блокують виходи з приміщення або скупчилася велика кількість легкозаймистих предметів.
- Посилення астми і алергії. Через надлишок речей складно наводити порядок, витирати пил, що посилює захворювання.

Як позбутися безладу

Експерти з прибирання дають наступні рекомендації:

- Заручіться допомогою. Запросіть друзів або членів сім'ї, які ухвалять рішення про усунення безладу і разом з вами вивезуть сміття. Вони не будуть відчувати напруги, пов'язаної з викиданням предметів.
- Розбийте завдання на дрібні частини. Можна робити прибирання по кімнатах або розбирати речі за категоріями, наприклад, одяг або книги.
- Напишіть план. Розбийте всі предмети на три частини: залишити, викинути, пожертвувати. Відразу після наведення порядку приберіть те, що потрібно зберігати, викидайте сміття. Пожертви відправте за призначенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, безлад


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існує така думка, що «вагітність — не хвороба», і що вже через місяць після пологів можна виглядати ідеально. Хто ж сперечається, можна. А можна і не

Коли можна повертатись до тренувань після пологів?

Післяпологовий період | 10:00, 27.05.2022

Існує така думка, що «вагітність — не хвороба», і що вже через місяць після пологів можна виглядати ідеально. Хто ж сперечається, можна. А можна і не виглядати.

Нестача цукру в організмі може призвести до сумних наслідків. Солодощі містять не лише цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

Відмовлятися від цукру небезпечно для здоров'я дітей і дорослих - медики

Харчування | 08:00, 27.05.2022

Нестача цукру в організмі може призвести до сумних наслідків. Солодощі містять не лише цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

Англійські дослідники встановили, що експозиція плоду по стресах матері здатна викликати порушення у його мозкових структурах, які негативно позначают

Стрес під час вагітності впливає на мозок плоду

Я вагітна | 07:00, 27.05.2022

Англійські дослідники встановили, що експозиція плоду по стресах матері здатна викликати порушення у його мозкових структурах, які негативно позначаються на здатності дитини до навчання і можуть стати причиною неврологічних проблем.

Здорова людина має спати в середньому 7-8 годин у нічний час. За даними ВООЗ, від безсоння страждають до 30% чоловічого населення планети і близько 40

3 продукти для тих, хто страждає від безсоння

Харчування | 05:00, 27.05.2022

Здорова людина має спати в середньому 7-8 годин у нічний час. За даними ВООЗ, від безсоння страждають до 30% чоловічого населення планети і близько 40% жіночого. Вживання яких продуктів на ніч допоможе це виправити?

Підтяжка живота — також відома як абдомінопластика — це косметична хірургічна процедура для покращення форми та зовнішнього вигляду живота.

Абдомінопластика: показання до застосування та протипоказання

Здоров'я | 17:00, 26.05.2022

Підтяжка живота — також відома як абдомінопластика — це косметична хірургічна процедура для покращення форми та зовнішнього вигляду живота.

Знання того, що їсти та пити, відіграє важливу роль у забезпеченні здорової вагітності та безпечних пологів. Журавлинний сік, який містить велику дозу

Як журавлинний сік може допомогти вагітним?

Вагітність та пологи | 09:00, 26.05.2022

Знання того, що їсти та пити, відіграє важливу роль у забезпеченні здорової вагітності та безпечних пологів. Журавлинний сік, який містить велику дозу вітаміну С, забезпечує більшості вагітних жінок рідиною та корисними вітамінами, мінімізуючи потенц

Свою позицію експерти засновують на тому, що в період формування організм маленької дитини дуже вразливий.

Чому лікарі радять не проколювати дівчаткам вуха до 15 років?

Дитина | 08:00, 26.05.2022

Свою позицію експерти засновують на тому, що в період формування організм маленької дитини дуже вразливий.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: