Чому не можна давати дитині попробувати алкогольний напій

Adoption
Date
  • 1194 Переглядів
Іноді батьки дозволяють чаду ковтнути вина або ж чогось міцнішого, мотивуючи це тим, що "всього трішки" і "це ж попробувати, а не пити". Повідомляє сайт Наша мама.
99_red_white_wine_grapes.jpg (35.03 Kb)

Однак, дослідження американських вчених з Університету Брауна показало, що діти, які спробували спиртне у віці 11 років, в п'ять разів більш ймовірно регулярно вживали алкогольні напої у старшому віці, ніж їх однолітки, які не пробували алкоголь у ранньому віці.

Чимало батьків вважають, що зменшать привабливість спиртного для дітей, знявши табу на його вживання, тому дозволяють дітям вживати алкоголь під контролем у домашніх умовах. Але висновки фахівців свідчать про протилежне – такий метод може тільки зашкодити дитині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що повинен вміти малюк до 1 року: норми і вимоги

Попередні дослідження показали, що ставлення батьків є одним з найбільш важливих факторів, що впливають на те, коли підлітки починають пити.
Так, було встановлено, що школярі, які регулярно спостерігали випивають вдома, під контролем батьків, спробували свій перший алкогольний напій у віці до 13 років.

У нинішньому дослідженні взяли участь 560 учнів середніх шкіл, які періодично обстежувалися протягом трьох років. На початку шостого класу – близько 11 років – майже 30% школярів заявили, що вони пробували спиртне.

В більшості випадків їх батьки дозволяли їм спробувати алкоголь в гостях або в інших особливих випадках. До моменту настання 14-15 років один в чотирьох підлітків, які пробували алкоголь, став регулярно вживати спиртне в порівнянні з 6% тих, чиї батьки не заохочували вживання алкоголю. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини, алкоголь, шкода


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Звісно, успішність у навчанні залежить далеко не лише від того, які продукти споживає дитина. Та все ж, корисна їжа допомагає дитині гарно розвивати с

Продукти для вундеркиндів: що їсти, щоб бути розумним?

Дитяче харчування | 10:00, 27.01.2023

Звісно, успішність у навчанні залежить далеко не лише від того, які продукти споживає дитина. Та все ж, корисна їжа допомагає дитині гарно розвивати свої розумові здібності.

Щоб малюк мав авторитет серед ровесників, вчіть його правильно поводитися у колективі.

Як навчити дитину дружити?

Дитина | 08:00, 27.01.2023

Щоб малюк мав авторитет серед ровесників, вчіть його правильно поводитися у колективі.

Чи варто лякатися й бігти до логопеда, якщо дитина у два-три роки говорить мало слів?

Головні причини, чому ваша дитина ще не говорить

Дитина | 07:00, 27.01.2023

Чи варто лякатися й бігти до логопеда, якщо дитина у два-три роки говорить мало слів?

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не ті

Як розвинути уважність у школяра?

Дитина | 10:00, 25.01.2023

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не тільки сидіти, але ще і уважно слухати вчителя. Що ж робити?

Як знати, коли тягнути з вирішенням питання вже нема куди?

Дитина сама виговориться чи треба займатися з логопедом?

Дитина | 07:00, 25.01.2023

Як знати, коли тягнути з вирішенням питання вже нема куди?

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Батькам варто пояснити сину, як можна, а як не варто поводитися з дівчатками, з якими він хоче дружити чи має симпатію.

Як навчити сина дружити з дівчатками?

Сімейні справи | 12:00, 13.01.2023

Батькам варто пояснити сину, як можна, а як не варто поводитися з дівчатками, з якими він хоче дружити чи має симпатію.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: