Чому дитина погано спить вночі

Adoption
Date
  • 165 Переглядів
В чому головна проблема?

a7e9de6-baby-sleep-4.jpg (20.45 Kb)


Як переконують вчені, сучасні діти мають більше проблем зі сном а все через те, що поруч з ними вночі перебуває чимало включених електронних пристроїв.

Батькам, які бажають нормалізувати дитячий сон, необхідно знати кілька деталей.

1. Виробіть вечірню рутинну процедуру - прийом ванни, читання книги або прослуховування спокійної музики. Ці заняття допоможуть вашій дитині розслабитися перед сном.

2. За годину до сну повинен бути встановлений режим без електроніки. Не використовуйте мобільні пристрої в кімнаті, де спить маленька дитина: різкий спалах світла вночі від телефону (навіть якщо просто хочеться перевірити час) може перервати цикл сну.

3. Зменшуйте тривалість застосування пристроїв не різко, а від 30 хвилин і більше в тиждень, поки ви не досягнете своєї мети - збільшення тривалості та поліпшення якості сну дитини.

Окрім того, пам'ятайте, що тривалість сну з віком змінюється від індивідуальних потреб. У новонароджених - 14-17 годин на день; у дітей дошкільного віку - 10-13 годин; у дітей шкільного віку - мінімум 9-11 годин; у дорослих (включаючи людей похилого) - 6-8 годин на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: