Чи варто батькам оголятись перед немовлям

Adoption
Date
  • 1602 Переглядів
Чи нормально ходити голою перед дитиною? Як нагота батьків у присутності малюка може відбитися на емоційному здоров'я дитини? Коли батькам слід припинити домашній нудизм? Відповіді на ці та інші питання по темі - в нашому матеріалі. Повідомляє сайт Наша мама.

2087_d0da8761-bab5-4e00-92e2-a3bcbdf22dcd.png (302.98 Kb)


Ми всі неодноразово читали поради про те, як корисно давати тілу дихати: спати і ходити по будинку голяка. І коли ти один в квартирі - ніяких питань не виникає. Але як тільки вас ставати двоє, а потім і троє - виникає резонне питання: чи нормально дитині бачити батьків голими? Експерти запевняють, що так, це цілком нормально, якщо дитина бачить своїх батьків голими. Більш важливо, як ви себе при цьому відчуваєте.

Дитина до 2 років навряд чи стане звертати увагу на те, одягнені ви або хтось із присутніх у кімнаті. Але в якийсь момент, зазвичай до 2 років, у дитини почне розвиватися почуття усвідомлення себе як окремої особистості, що включає і усвідомлення власного тіла (і вашого) як чогось особистого. Питання полягає в тому, чи комфортно вам, якщо дитина бачить вас голими? Деякі батьки дуже прості в питанні нудизму - вони бачать в наготі спосіб навчити дитину приймати себе, своє тіло і пишатися ним. Інші вважають, що дитина цілком може спостерігати за голим тілом батька своєї статі. А є й ті, яким будь-яка нагота здається проблемою, адже дитина отримає плутані сексуальні посили або в ньому достроково з'явиться усвідомлення сексуальності.

Як тільки ваш малюк починає розуміти, що він контролює своє тіло як приватне, він може почати перешкоджати тому, щоб ви міняли йому підгузник або одяг на людях. На цьому етапі він також може відчувати, що громадська нагота не відповідає правилам ввічливого суспільства. Якщо дитина починає реагувати на вашу наготу явними ознаками збентеження, такими як дурні посмішки, хихикання або прикриття очей рукою, ймовірно, слід вдягнутися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Відомий психолог розповів, як правильно виховувати дітей

Проте, якщо ви твердо переконані, що маєте право бути голим на просторах власного будинку, вам просто потрібно докласти трохи зусиль. Поясніть дитині, що, хоч тіла нема чого соромитися, ходити без одягу слід лише в певних місцях і в певний час. Поясніть також, що ви вважаєте будинок особистим простором, де нормально нічого не носити, якщо навколо нікого немає. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: uaua.info

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, немовля, малюк, оголеність, нагота


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо дитину виховувати фізично і постійно кричати на неї, принижувати, велика ймовірність, що в майбутньому вона стане агресивною і антисоціальною.

Що робить дитину антисоціальною?

Дитина | 12:30, 18.10.2018

Якщо дитину виховувати фізично і постійно кричати на неї, принижувати, велика ймовірність, що в майбутньому вона стане агресивною і антисоціальною.

Перші місячні для кожної дівчини - хвилююча і радісна подія. Психологічні особливості (емоції, реакції, поведінка) кожної людини індивідуальні. Тому с

Як розповісти дочці про місячні?

Дитина | 10:00, 18.10.2018

Перші місячні для кожної дівчини - хвилююча і радісна подія. Психологічні особливості (емоції, реакції, поведінка) кожної людини індивідуальні. Тому ставлення дівчаток-підлітків до майбутньої події як процесу дорослішання також різне. Так, одні дівча

Вченими з Пенсільванського університету була створена нова наукова робота, яка довела користь вживання риби в повсякденному раціоні.

Рибна дієта покращує дитячий сон і інтелект

Дитина | 17:00, 17.10.2018

Вченими з Пенсільванського університету була створена нова наукова робота, яка довела користь вживання риби в повсякденному раціоні.

Виявляється, взуття, яке ми носимо в дитинстві, впливає на наші фізичні здатності в майбутньому. До такого висновку прийшли вчені з Йенского університ

Взуття впливає на фізичні здібності дітей

Дитина | 15:30, 17.10.2018

Виявляється, взуття, яке ми носимо в дитинстві, впливає на наші фізичні здатності в майбутньому. До такого висновку прийшли вчені з Йенского університету (Німеччина), провівши дослідження.

Виявилося, діти, які здатні обманювати своїх батьків і вчителів, мають більш високі розумові здібності.

Чому брехня корисно впливає на дітей?

Дитина | 14:00, 17.10.2018

Виявилося, діти, які здатні обманювати своїх батьків і вчителів, мають більш високі розумові здібності.

Мама 6-річної дівчинки з Великобританії задала питання в соціальній мережі для батьків

Першокласниця вирішила зробити собі епіляцію

Косметологія | 14:00, 16.10.2018

Мама 6-річної дівчинки з Великобританії задала питання в соціальній мережі для батьків "Mumsnet". Жінка запитала у користувачів поради з приводу епіляції для своєї доньки - незважаючи на юний вік, дівчинка стала соромитися свого зовнішнього вигляду.

Американські учені рекомендують обов'язково укладати дітей спати після обіду - такий відпочинок позитивно впливає на навчання, на пам'ять дитини і її

Як зробити дитину відмінником?

Навчання | 10:00, 16.10.2018

Американські учені рекомендують обов'язково укладати дітей спати після обіду - такий відпочинок позитивно впливає на навчання, на пам'ять дитини і її успішність.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: