Як зрозуміти, що ваша дитина - інтелектуал? (1 частина)

Adoption
Date
  • 153 Переглядів
Як виявити, що ваша дитина талановита: інтелектуал.
8371_intelekt.jpg (39.84 Kb)


Ознаки високого інтелекту:

1. Дитина може засвоювати великі обсяги інформації, спокійно слухати великий за обсягом текст, а потім переказати його, звертаючи увагу на деталі.

2. Все цікавить, що відбувається навколо, наприклад, дитина може довго спостерігати за роботою екскаватора або ж з цікавістю розібрати старий будильник.

3. Така дитина не тільки збирає інформацію, а й уміє її систематизувати. Так, якщо її щось зацікавило, вона задає безліч запитань дорослим, а потім може вибудувати логічний ланцюжок, грунтуючись на отриманих відповідях.

4. Володіє аналітичними навичками, тобто легко може встановити причину події, прорахувати розвиток подій. Наприклад, йшов дощ, і пісок став мокрим, з нього стало легше ліпити. Якщо пісок сухий і не ліпиться, можна полити його водою і робити пасочки.

5. У інтелектуалів великий словниковий запас, він швидко поповнюється. Почувши знайоме слово, дитина буде використовувати його постійно, причому використовувати правильно.

6. У такої дитини критичне мислення, вона любить перевіряти інформацію. Припустимо, почула щось по телевізору, після чого задає уточнююче запитання татові чи мамі, пізніше може перепитати у дідуся чи бабусі.

Якщо дитина любить грати з конструктором, у неї в будинку безліч різних наборів, вона цікавиться різними механізмами, то у неї технічні можливості. Дітям, які люблять щось вимірювати, рахувати, схильні до логічного мислення, варто займатися точними науками, наприклад, математикою, хімією або фізикою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток дитини, можливості, талант, інтелект


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

Як вмовити дитину йти в садок чи школу, якщо вона не хоче?

Дитина | 10:00, 23.03.2018

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого

5 способів мотивувати школяра вчитися краще

Навчання | 09:00, 23.03.2018

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого навчання, адже у віці 6-9 років відбувається черговий стрибок розвитку. Психіка дітей в буквальному

Вибирайте подарунок для дитини такий, щоб він був цікавий і водночас корисний для малюка.

Що подарувати хлопчику на День народження?

Сімейні справи | 17:00, 22.03.2018

Вибирайте подарунок для дитини такий, щоб він був цікавий і водночас корисний для малюка.

Завжди, коли підліток щось зробив не так чи повівся негарно, завжди це списують на гормони. Але насправді, гормони тут ні до чого.

Гормони не впливають на поведінку підлітків

Дитина | 14:00, 22.03.2018

Завжди, коли підліток щось зробив не так чи повівся негарно, завжди це списують на гормони. Але насправді, гормони тут ні до чого.

Пропонувати дитині суші не рекомендується. Адже для приготування суші часто використовується сира риба, а щоб знизити ризик паразитарного зараження, с

Чи можна дітям їсти суші?

Дитяче харчування | 10:00, 22.03.2018

Пропонувати дитині суші не рекомендується. Адже для приготування суші часто використовується сира риба, а щоб знизити ризик паразитарного зараження, суші доповнюються різким гострим соусом (імбир, васабі або "японський хрін").

Міф перший: не м'ясний раціонОдні матусі вважають цей продукт дуже важким для ніжного дитячого шлунка, інші дотримуються вегетаріанського харчування,

Поширені міфи про харчування річних дітей

Дитяче харчування | 09:00, 22.03.2018

Міф перший: не м'ясний раціонОдні матусі вважають цей продукт дуже важким для ніжного дитячого шлунка, інші дотримуються вегетаріанського харчування, і дитину теж до нього долучають. Це вірний шлях до залізодефіцитної анемії, ослабленого імунітету, ч

Вважають, що найкраще народжувати у віці, близько 22-28 років. Тоді і мати здоровіша, і дитина народжується міцною. Але що, якщо жінка народила свого

Чому пізні діти талановитіші?

Дитина | 14:00, 21.03.2018

Вважають, що найкраще народжувати у віці, близько 22-28 років. Тоді і мати здоровіша, і дитина народжується міцною. Але що, якщо жінка народила свого первістка після 35?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: