Для дітей небезпечними є пластикові упаковки

Adoption
Date
  • 269 Переглядів
Пластикові упаковки для їжі можуть нашкодити здоров'ю дітей - до такого висновку прийшли американські педіатри. Головна небезпека полягає в харчових добавках і речовинах, які використовуються при виготовленні тари, повідомляє "Pediatrics".
3362_plastik.jpeg (73.83 Kb)


Експерти відзначають, що навіть ті добавки, які вважаються безпечними, насправді здатні нашкодити здоров'ю.

Так, в пластикових контейнерах міститься бісфенол - це речовина впливає на гормон естроген, сприяє збільшенню ваги, пошкоджує імунну та нервову систему. Воно здатне переходити в продукти харчування при тривалому зберіганні або нагріванні.

Фталати загрожують ожирінням і серцево-судинними захворюваннями, зниженим імунітетом і поразкою щитовидної залози тощо. Крім того, хімікати можуть посилювати стан при синдромі дефіциту уваги і гіперактивності.

Також небезпечні нітрити, які застосовуються для продовження терміну зберігання їжі (особливо м'яса). Вони підвищують ризик раку травної та нервової систем.

Лікарі відзначають, що діти більш сприйнятливі до впливу шкідливих речовин через низьку (порівняно з дорослими) маси тіла. Варто мати на увазі, що навіть невеликі втручання в організм в період його розвитку можуть мати довічні наслідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, здоров'я, здоров'я дитини, пластик, пластикові пляшки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукт

Чому діти не люблять їсти фрукти й овочі

Дитина | 17:00, 20.02.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукти.

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

Чому діти виростають егоїстами

Дитина | 15:30, 20.02.2019

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Чому у дітей з'являються страхи

Сімейні справи | 14:00, 20.02.2019

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як прот

Як вберегти дитину від глистів?

Дитина | 10:00, 20.02.2019

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров

Чому теперішні діти мають низький ріст і слабке здоров'я

Дитина | 15:30, 19.02.2019

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров'я і низький ріст.

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: