Як допомогти дитині, яка зазнає булінгу в школі

Adoption
Date
  • 168 Переглядів
Як поводитися батькам, якщо їхню дитину ображають у школі, про що важливо поговорити зі школярем і чи варто переводити його в інший навчальний заклад?

6416_11.jpg (38.73 Kb)

Як поводитися батькам, якщо їхня дитина піддається булінгу в школі:

- Дізнайся якомога більше інформації про конфлікт: його тривалість, глибину впливу і форму цькування, хто є організатором, хто учасником, де відбувається цькування і в яких умовах, що є його причиною, як реагують вчителі та інші дорослі.
- Поговори з дитиною про буллінг. Розкажи йому, що ніхто не заслуговує цькування, дражнити можуть будь-яку людину за будь-яку дрібницю і т. д.
- Розкажи дитині про те, що ніхто не має права його ображати — словесно чи фізично. Буллінг має різні форми прояву, тому навіть якщо в очі кривдники не говорять нічого поганого, але при цьому нишком ховають особисті речі або розпускають плітки — це привід для серйозного "розбору польотів".
- Дай зрозуміти, що буллять тільки тих, хто дає потрібну кривдникові реакцію — боїться, замикається у собі, плаче та ін. Якщо показати, що образи і глузування не роблять очікуваного впливу, інтерес до цькування пропадає. Навчи дитину ємним і однозначним фразам, які допоможуть нейтралізувати словесні образи.
- Якщо у дитини не склалися стосунки ц класі, переведи його в паралельний клас або іншу школу. Іноді вилучення з травмуючого середовища — кращий вихід захистити від психологічних травм і деструктивного впливу.
- Вислови свою підтримку і бажання допомогти. Дитина повинна розуміти, куди йому звертатися, якщо його ображають у школі. Не залишай дитину наодинці з його шкільними проблемами. Тим більше, що легкий буллінг без адекватних заходів у відповідь може перейти в жорстоку травлю, яка небезпечна для психіки дитини і навіть для його життя.
Поговори з учителем, шкільним психологом, адміністрацією школи, батьками кривдників. Мирно і конструктивно. Якщо не знаходиш розуміння, звертайся зі скаргами на їх бездіяльність у правоохоронні органи і управління освіти. Увага інстанцій підстьобне учасників процесу до активних дій із захисту інтересів потерпілого від буллінгу дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: булінг, дитина в школі, булінг в школі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо немовля не спить вночі, а вдень спокійно спить, це означає, що його режим «перекинувся». Для відновлення режиму дня новонародженого скористайтеся

Як не зійти з розуму, якщо немовля «переплутало» день і ніч

Дитина | 17:00, 21.10.2021

Якщо немовля не спить вночі, а вдень спокійно спить, це означає, що його режим «перекинувся». Для відновлення режиму дня новонародженого скористайтеся наступними порадами.

Оскільки нервовий апарат кишечника і синтез травних ферментів у новонародженого ще недорозвинений, то найкращим способом стимулювати моторику і поліпш

Запори у новонароджених: вчимося робити масаж

Дитина | 14:00, 21.10.2021

Оскільки нервовий апарат кишечника і синтез травних ферментів у новонародженого ще недорозвинений, то найкращим способом стимулювати моторику і поліпшити відхід газів, є прийоми масажу.

Євген Комаровський буває категоричний у своїх висловлюваннях, але завжди за здоровий глузд батьків - особливо, якщо це стосується здоров'я дітей. Тим

Як не можна лікувати кашель: 7 заборон від Євгена Комаровського

Доктор Комаровский | 09:00, 21.10.2021

Євген Комаровський буває категоричний у своїх висловлюваннях, але завжди за здоровий глузд батьків - особливо, якщо це стосується здоров'я дітей. Тим більше, якщо дитина хвора. Варто уважно прислухатися до порад лікаря і щодо лікування кашлю - точніш

Один з основних видів діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку - гра. Через гру діти пізнають світ. А дорослі можуть використовувати г

5 ігор для дітей, які допоможуть вирости емоційно сильними

Дитина | 08:30, 21.10.2021

Один з основних видів діяльності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку - гра. Через гру діти пізнають світ. А дорослі можуть використовувати гру в навчальних і виховних цілях. Nashamama розповість вам про 5 ігор, які розвивають в дитині емоці

МОЗ та Міносвіти можуть продовжити осінні канікули в українських школах до 3-4 тижнів через пандемію коронавірусу. Про це головний санітарний лікар Іг

Коли діти повернуться до школи після осінніх канікул?

Дитина | 07:00, 21.10.2021

МОЗ та Міносвіти можуть продовжити осінні канікули в українських школах до 3-4 тижнів через пандемію коронавірусу. Про це головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив в ефірі Українського радіо.

Дедалі більше країн світу починають пропонувати щеплення від Covid-19 дітям від 12 років.

Коли в Україні дітям робитимуть щеплення від коронавірусу?

Дитина | 05:00, 21.10.2021

Дедалі більше країн світу починають пропонувати щеплення від Covid-19 дітям від 12 років.

Ми живемо в оточенні гаджетів: смартфон - в руці, ноутбук - на роботі, телевізор - на кухні. Учені б'ють на сполох: гаджети викликають отупіння, так з

Цифровий Альцгеймер: як гаджети вбивають наш мозок

Здоров'я | 01:30, 21.10.2021

Ми живемо в оточенні гаджетів: смартфон - в руці, ноутбук - на роботі, телевізор - на кухні. Учені б'ють на сполох: гаджети викликають отупіння, так званий цифровий Альцгеймер. Що це таке і як його попередити?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: