Нові причини синдрому раптової дитячої смерті

Adoption
Date
  • 2479 Переглядів
Синдром раптової дитячої смерті (СРДС) – смерть дитини у віці до року, причини якої не вдається з'ясувати. На СРДС припадає приблизно 80% несподіваних дитячих смертей.

3955_5i.jpg (17.86 Kb)

Раптова і несподівана смерть немовлят, причини якої можна пояснити, найчастіше відбувається через випадкову асфіксії (перекриття дихальних шляхів) під час сну.

У новій роботі вчені з американських Центрів профілактики та контролю захворювань (CDC) розглянули близько 5 тисяч випадків раптової й несподіваної смерті немовлят, які відбулися в США з 2011 по 2017 рік. Причина 82% з них залишилася незрозумілою.

Для більшої частини смертей, які були включені в дослідження, було докладний опис обставин. Вчені виявили, що близько 70% померлих дітей спали в умовах, які не відповідають рекомендаціям безпеки, запропонованим Американською академією педіатрії. Серед дітей, причину смерті яких пояснити не вдалося, менше 2% спали в повністю безпечних умовах.

Смерті, які значилися як пояснені (їх було 18%), приблизно в трьох чвертях випадків були пов'язані з перекриттям дихальних шляхів дитини м'якими постільними речами. У 13% ​​випадків асфіксія була імовірною, але не встановленою причиною смерті.

"Що стосується м'яких постільних речей, то це зазвичай ковдри, подушки та м'які бортики. Спільний сон батьків з дітьми в одному ліжку рідко обходиться без подушок і ковдр", – зазначили науковці.

Вони додали, що ліжка і дивани самі по собі можуть становити небезпеку через м'якість оббивки. Батьки часто надають великого значення позі, в якій спить дитина, але забувають про м'яку постіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: синдром раптової дитячої смерті


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Важливі уроки від мами дорослій доньці

Дитина | 08:30, 05.12.2021

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: